Corrie MacColl Europe B.V.
Prodej prirodniho kaucuku a latexu


Kauczuk naturalny i lateks.

Sprzedaż kauczuku naturalnego i lateksu w Czechach i na Słowacji.
Sprzedaż lateksów wstępnie wulkanizowanych Revultex, PVultex bezpośrednio od producentów (Revertex, Muang Mai Guthrie).

Wiodący światowy producent (grupa Halcyon Agri) i dostawca wszelkiego rodzaju kauczuku naturalnego i lateksu, nie tylko z Azji Południowo-Wschodniej (Tajlandia, Malezja, Wietnam, Indonezja, Sri Lanka, Papua Nowa Gwinea, Filipiny, Indie), ale także z Afryki (Wybrzeże Kości Słoniowej, Ghana, Nigeria, Kamerun, Liberia), a nawet z Ameryki Środkowej i Południowej (Gwatemala).

Obecnie Centrotrade Deutschland GmbH jest głównym dostawcą kauczuku naturalnego dla wszystkich głównych światowych producentów opon (w tym koncernu Continental, w tym Barum, Matador, Semperit itp.).

Na rynku czeskim jest jednym z głównych dostawców kauczuków dla Grupy CGS (Mitas, Rubena), a także jednym z głównych dostawców największej czysto czeskiej firmy handlowej kauczukiem naturalnym i lateksem Stema Otrokovice spol. s r.o.

Oprócz powyższego Centrotrade Deutschland GmbH jest również dostawcą wstępnie wulkanizowanych lateksów naturalnych Revertex, PVultex i Vitex oraz w marginalnym stopniu również kauczuków syntetycznych (SKI 3, SKD, SBR, EPDM i inne).

Dostawy realizowane są jako pełne kontenery z poszczególnych krajów pochodzenia lub jako częściowe z naszych własnych magazynów zlokalizowanych w Hamburgu, Hanowerze, Rotterdamie i Antwerpii.

Dzięki członkostwu w światowych kauczuku naturalnego stowarzyszeń branżowych - RTAE (Trade Association Guma Europy), RTANA (Trade Association Guma Ameryki Północnej), a także w głównych światowych giełdach kauczuku naturalnego - TOCOM (Tokyo Commodity Exchange), MRE (Malezyjska Giełda Gumy), SICOM (Singapurska Giełda Towarowa) to spółki z grupy Centrotrade, które są dostawcami wysokiej jakości surowców z możliwością długoterminowych kontraktów (LTC).

Centrotrade GmbH ma siedzibę w Eschborn (niedaleko Frankfurtu n / M) i oddział w Hamburgu. Jest częścią Halcyon Agri Co.Ltd. z siedzibą w Singapurze, który posiada zakłady w Malezji i Kamerunie oraz zakłady produkcyjne w Malezji, Tajlandii, Indonezji, Chinach, Wybrzeżu Kości Słoniowej i Kamerunie.

Utworzono filie w Singapurze (Centrotrade Singapore Pte. Ltd.) i Kuale Lumpur (Centrotrade Commodities Malaysia Sdn. Bhd.) W celu zakupu surowców na giełdach. Dostawy wietnamskiej gumy i lateksu są realizowane za pośrednictwem własnej sieci przedstawicielstw w tym kraju.

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Corrie MacColl Europe B.V. Prodej prirodniho kaucuku a latexu
Strona (witryna) internetowa
Corrie MacColl Europe B.V.
www.corrie-maccoll.com
Adres

Adres

Ceskolipska 47
Duba 471 41

richard.r@centrum.cz
+420 603 822 777

Znajdziesz nas również tutaj:

LinkedInARES
captcha