Vinarstvi a penzion Cervinka


Winnica i pensjonat rodzinny Červinka, położony w słonecznym regionie winiarskim Pálava, jest doskonałym miejscem na rodzinne wakacje lub integrację. Do dyspozycji gości oddajemy winiarnię, piwnicę degustacyjną oraz taras z kominkiem.

Pensjonat Cerviva zapewnia zakwaterowanie ze śniadaniem w gustownie urządzonych wnętrzach z przyjazną obsługą. Wszystkie pokoje są klimatyzowane. Pensjonat posiada 37 łóżek i salonik dla 30 osób. Goście mają dostęp do wspólnej kuchni, kominka do grillowania, tarasu do siedzenia na zewnątrz oraz dostęp do sklepu z winami i piwnicy degustacyjnej.

W piwnicy degustacyjnej można spróbować win naszej własnej produkcji, które pochodzą z winogron rosnących na wapiennych zboczach wzgórza Pálava. Przygotowaliśmy pakiet degustacyjny dla przejeżdżających rowerzystów, ale także degustację win w większych grupach z poczęstunkiem, posiedzenie w piwnicy oraz piknik w winnicy w towarzystwie winiarza. Chętnie organizujemy również degustacje wina z obiadem w winnicy nawet dla 80 osób.

Jeśli szukasz oryginalnej formy teambuildingu, podczas której będzie on mógł w wyjątkowy sposób kształtować ducha zbiorowego ze swoimi kolegami, spróbuj teambuildingu bezpośrednio w naszych winnicach. Spróbujesz pracować w winnicach, zmierzysz swoją siłę w winiarskiej walce, zjesz obiad w winnicach i zakończysz wymagający dzień w naszej piwnicy degustacyjnej.

Wino z winnicy Červinka możesz kupić bezpośrednio w naszym sklepie z winami. Na wapiennych glebach zboczy Pálavy odmiany winorośli dojrzewają do wyjątkowej jakości. Winogrona uzyskują w wieńcu niepowtarzalne bogactwo smaku, aromatu i harmonii. Możesz wybierać spośród następujących odmian win:
- Riesling, Sauvignon, Veltlin Green, Chardonay, Moravian Nutmeg
- Cabernet Sauvignon, Frankovka, Pinot Noir, Merlot, Dornfelder

Sprzedaję również specjalne kolekcje win, takie jak kolekcja Gastro z niższą zawartością cukru resztkowego czy też kolekcja Special win najwyższej jakości, wykonanych z odpornych odmian.

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Vinarstvi a penzion Cervinka
Strona (witryna) internetowa
Vinarstvi a penzion Cervinka
www.vinarstvi-cervinka.cz
Adres

Adres

Morusova 25
Horni Vestonice 691 81

jaroslav@vinarstvi-cervinka.cz
+420 608 819 971

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookInstagramARES
captcha