Moravia ZNOJMO s.r.o.


Evropska 366/55, Znojmo-Oblekovice 671 81
Firma została założona w 1998 roku w Znojmie jako bezpośredni oddział Jihlavská mlékárna a.s. (dziś Moravia Lacto a.s.). JIMA - SPOL. S r.o. należy do grupy firmy Interlacto, s.r.o. Stopniowo do grupy dołączały kolejne firmy, takie jak Mlékárna Olešnice, Bohemilk. Reprezentujemy te firmy w regionie znojemskim, w Moravským Krumlovie, Ivančicach, w Hevlinie, Vranovie nad Dyjí i okolicach tych miast. Sprzedajemy produkty mleczne i wędliniarskie. Sprzedajemy kiełbasy głównie firmy Kostelecké uzeniny, a.s., Krahulík - MASOZÁVOD - Krahulčí, a.s., LE&CO - Ing. Jiří Lenc, s.r.o., PRANTL Meat industry s.r.o. i więcej.

Dostawa zamówionych towarów odbywa się głównie w nocy, dzięki czemu klienci otrzymują je na czas, czy to przy ladzie, czy do bezpośredniej konsumpcji. Stosujemy sprzedaż ambulatoryjną, czyli możliwość wyboru towaru bezpośrednio z samochodu, szczególnie w przypadku wędlin. Wyjeżdżają pięć razy w tygodniu, codziennie w inne miejsce.
W naszej ofercie znajdują się mleko (zarówno dla małych konsumentów, jak i do stołówek w opakowaniach zbiorczych), eidam, twarogi, inne rodzaje serów, jogurty, masło i kiełbasy (szynki, salami, kiełbasy, kiełbasy trwałe, wędliny, kiełbasy i inne).
Rozległa nowoczesna chłodnia oraz dostawa na zimno produktów mlecznych, wędlin i garmażerii.

Sprzedaż hurtowa żywności, żywności, wędlin, produktów mlecznych Znojmo, Hrušovany nad Jevišovkou, Ivančice
-Czechy
-Olešnice
-Morawski lakto
- sery, mleko, jogurty, tłuszcze, masło, bita śmietana, maślanka, desery
-8 sekcji asortymentowych
-świeże i trwałe mleko
-jogurty i desery mleczne
-ser
-pakowane kiełbaski
-drożdże.

Produkty
  • kurczęce mięso, wieprzowina, wołowina, cielęcina, indyk, kiełbasa, boczek i słonina , rzeźnie i zakład pakowania mięsa
  • mleko i jogurt, rozłożone masło, produkty twarogowe, dania z sera , śmietana i bita śmietana
  • trzcinowy cukier, pszenica i żyto - cała mąka, produkty zbożow , pieczywo i ciasto z mąki

Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha