Nabytek KAFKA & SUBA, v.o.s.


Szeroka gama czeskich mebli, czy to łóżek, wysokiej jakości materacy, czy kuchni i mebli kuchennych w pobliżu Znojmo, zapewni meble KAFKA i ŠUBA, v.o.s. Nasz sklep meblowy znajduje się w miejscowości Nový Šaldorf przy drodze Znojmo-Hnánice.

Istniejemy na rynku od 1991 roku, a naszą działalnością jest sprzedaż wyłącznie czeskich mebli na zamówienie. Dostarczamy wysokiej jakości czeskie meble. Z naszego asortymentu możesz wybrać szafki kuchenne we wszystkich możliwych rozmiarach i zestawach, a jednocześnie masz wybór różnych wzorów drzwi, blatów, ale także narożnych szafek kuchennych. Nie będzie też problemu z wyposażeniem jadalni w gładkie lub tapicerowane krzesła, lity buk lub chrom, krzesła TON. Możesz usiąść przy stołach z laminatu, litego drewna lub fornirowanego stołu o różnych rozmiarach i wzorach.

Dostarczamy również wyposażenie salonu, takie jak sofy i meblościanki. Możesz wyposażyć salon w narożne, rozkładane sofy z miejscem do przechowywania w różnych dekoracjach tapicerki lub ze specjalnym wykończeniem. Możesz kupić pełne ściany mieszkalne, a także ściany sektorowe (według poszczególnych szafek). Możesz również wybrać fotele lub odpowiedni stół konferencyjny, wykonany z litego drewna, fornirowanego lub laminowanego lub metalu ze szkłem.

Zapewniamy również wyposażenie sypialni i pokoi dziecięcych, takie jak zestawy mebli do sypialni lub kompletnych pokoi dziecięcych, ale także meble meblowe - szafki lub komody, łóżka lite lub laminowane, łóżka tapicerowane, łóżka rozkładane z laminatu lub litego drewna, schowek, noc stoły, oświetlenie LED, poduszki, narzuty.

Nasza oferta obejmuje także meble biurowe - wysokiej jakości krzesła biurowe o różnych kolorach i różnych wzorach. Meble biurowe można montować zgodnie z życzeniem w różnych wzorach i wymiarach.

Potrzebujesz pomocy w wyborze i zakupie mebli?
Przyjdź do nas, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, doradzamy, zamawiamy wysokiej jakości czeskie meble
nawet dostosowane do twoich upodobań!

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Nabytek KAFKA & SUBA,  v.o.s.
Strona (witryna) internetowa
Nabytek KAFKA & SUBA, v.o.s.
www.kafkasuba.cz
Adres

Adres

c. 170
Novy Saldorf - Sedlesovice 671 81

kafka.suba@tiscali.cz
+420 515 227 034

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookARES
captcha