UNIMA KOUPELNY s.r.o.


Dvorakova 1596/8, Znojmo 669 02
Firma UNIMA ZNOJMO, s.r.o. wykonuje wszystkie prace hydrauliczne w miejscowościach Znojmo i Hrušovany Jevišovkou. Sprzedajemy również szeroką gamę materiałów instalacyjnych.

Firma UNIMA łazienki, s.r.o. powstała w 1990 roku. Reprezentujemy i sprzedajemy produkty wiodących producentów wyposażenia łazienek w kraju.
Od początku koncentrowaliśmy się głównie na sprzedaży hurtowej i detalicznej baterii NOVASERVIS, ceramiki sanitarnej JIKA i LAUFEN, wanien, wanien i ekranów prysznicowych RAVAK, ROLTECHNIK i RIHO oraz innych mebli do łazienek, kuchni i urządzeń sanitarnych. Stopniowo dodawaliśmy produkty do dystrybucji wody, kanalizacji i ogrzewania.

Od 2004 roku zapewniamy kompletne naprawy, przebudowę i budowę łazienek, toalet i urządzeń sanitarnych (w tym prace budowlane), instalację dystrybucji wody, ogrzewanie i odpady. Wszystko odbywa się zarówno w domach rodzinnych, jak i mieszkaniach.

Produkty
  • elastyczne węże , złącza do węży , zawory kulowe, zawory zwrotne , zawory redukujące ciśnienie , mieszacze termostatyczne
  • montaż rur wodociągowych, przyłączy wody,rozprowadzanie wody i kanalizacji, instalacai wodomierzy, montaż baterii

Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha