UNIMA KOUPELNY s.r.o.


Dvořákova 1596/8, Znojmo 669 02
Firma UNIMA ZNOJMO, s.r.o. vykonáva všetky vodoinštalatérske práce a vodoinštalácie, a to v okolí miest Znojmo a Hrušovany. Predávame tiež široký sortiment vodoinštalačného materiálu.

Spoločnosť UNIMA kúpeľne, s.r.o. vznikla v roku 1990. Zastupujeme a predávame tovar popredných výrobcov kúpeľňového vybavenia v ČR.
Od začiatku sme sa zamerali najmä na veľkoobchodný a maloobchodný predaj vodovodných batérií NOVASERVIS, sanitárnej keramiky JIKA a LAUFEN, vaní, vaničiek a sprchových zásten RAVAK, ROLTECHNIK a RIHO a ďalších zariaďovacích predmetov do kúpeľní, kuchýň a sociálnych zariadení. Postupne sme do sortimentu pridali výrobky pre rozvody vody, kanalizácie a kúrenia.

Od roku 2004 vykonávame kompletné opravy, rekonštrukcie a výstavby kúpeľní, toaliet a bytových jadier (vrátane stavebných prác), montáže rozvodov vody, kúrenia a odpadov. Všetko vykonávame ako v rodinných domoch, tak aj v bytoch.

Produkty
  • sortiment hadicových koncoviek, guľové kohútiky, termostatické zmiešavače, spätné klapky, pružné hadice a ostatné inštalatérske výrobky
  • montáž vodovodného potrubia, rozvody vody a kanalizácie, vodovodné prípojky, montáž vodovodných batérií, inštalácia vodomerov

Kontaktný formulár
captcha