Vodoinštalácia a kúrenárske práce nielen pre hlavné mesto Praha

V Prahe a okolí poskytujeme kompletné inštalatérske a kúrenárske práce od dodávky kvalitného materiálu až po akútne opravy.

Rozvody vody aj tepla realizujeme a opravujeme v najrôznejších objektoch. Poradíme si s malým bytom, továrňou aj komerčným priestorom. Vodoinštaláciu vám kompletne namontujeme, zrenovujeme či rozšírime. Naši skúsení inštalatéri vám budú k dispozícii taktiež pri montáži a revízii vodomerov. Pre zachovanie dlhej životnosti vodoinštalácií používame iba kvalitné materiály ako je polypropylén a meď, ktoré zabezpečia vašim rozvodom stopercentnú funkčnosť po celú dobu používania.

Taktiež u kúrenárskych prácach dbáme na komplexnosť a kvalitné materiály. Navrhneme pre vás ideálnu vykurovaciu sústavu, ktorá bude maximálne účinná, ale zároveň aj ekonomicky nenáročná a citlivá k životnému prostrediu. Zabezpečíme pre vás montáž vykurovacích systémov vrátane inštalácie kotlov, radiátorov a ďalšieho príslušenstva. Komplete pre vás zrealizujeme tieto druhy vykurovania:

Lokálne
Etážové kúrenie
Ústredné
Diaľkové vykurovanie
Podlahové aj alternatívne kúrenie

Váš nový vykurovací systém vybavíme regulačnou technikou a ostatnými potrebnými doplnkami. Samozrejmosťou sú potom pravidelné revízie vykurovacích sústav a ich údržba. Pre vodoinštaláciu a vykurovacie sústavy vám navyše ponúkame záručný a pozáručný servis. S nami tak máte istotu, že vaše rozvody budú vždy perfektne fungovať.Zadávateľom ponuky je firma 

VOLUMA s.r.o.Kontaktný formulár
captcha