YETTY.EU s.r.o.


Spoločnosť YETTY.EU z Českej republiky, ktorá je členským štátom EÚ, sa zaoberá technickou podporou v oblasti pneumatických systémov a komponentov, vzduchotechniky, ale aj priemyselnej automatizácie. Dodávame pneumatické systémy a komponenty, vzduchotechniku, pohony, vákuum, ventily, tlakové spínače či šróbenie pneumatík. Vykonávame expresívnu výrobu valcov a zákazkovú výrobu dopravníkov napr. o funkcii počítania kusov, skenovania výrobku a ich triedenie.

Dodávame náhradné diely a komponenty v oblasti pneumatiky od výrobcov Festo, Stránský & Petržík, Norgren, Asco Numatics, Camozzi, Herion, Haskel, Buschjost, Airtec, Metal Work, Bosch Rexroth, Aventics, Leibfried, Martonair, KIP, Entos, Walter, Webber, Knorr, Watson Smith, DYNA-QUIP, Beech, FAS, Samson, Maxseal, EKD, Aignep, THK, Castello, Rotoflux.

Sortiment neustále rozširujeme sčasti aj do oblasti hydrauliky (HERION), vedenia THK, ROLLON, SNR, energetických reťazí IGUS a EKD, permanentných primazávačov SIMALUBE a ďalších noviniek.

Dodávame ventily a armatúry na olej, vodu (aj pitnú), paru (aj ostrú nad 140 °C), kyseliny a lúhy, sypké hmoty, uzatváracie klapky, šupátka a ďalšiu procesnú techniku. Súčasťou predaja je aj technická podpora, prípadne servis.

Dôležitou aktivitou firmy je stavba strojov a zariadení, ktoré automatizujú výrobné a technologické procesy. Špecializujeme sa na zariadenia kontrolujúce tlakovú tesnosť, meracie prípravky, špeciálne pracoviská na kľúč, plniace zariadenia atď...

Obchodné značky:

Festo, Norgren, Camozzi, Webber, Samson

Témy:

pneumatické systémy, komponenty, pneumatika, vzduchotechnika, priemyselná automatizácia, šróbenie, CZ

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA YETTY.EU s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
YETTY.EU s.r.o.
www.yetty.eu
Adres

Adres

Bílkova 855/19
Praha 1 110 00

yetty@yetty.eu
+420 725 795 504


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha