DAMATECH, spol. s. r.o.


Firma DAMATECH, sp. Z oo s.r.o. z siedzibą w Dačicach koncentruje się na sprzedaży, serwisie i naprawie wózków widłowych i urządzeń przeładunkowych. Naprawiamy, serwisujemy i sprzedajemy wózki widłowe i urządzenia przeładunkowe dla wszystkich klientów w obszarach Jemnice, Znojmo i Dačice.

Nasza firma zapewnia sprzedaż wózków widłowych zgodnie z ich potrzebami na podstawie wcześniejszych konsultacji. Specjalizujemy się w naprawach i serwisach marek DESTA, HYUNDAI, BALKANCAR, LINDE i JUNGHEIINRICH. Koncentrujemy się na rutynowych, gwarancyjnych i pogwarancyjnych przeglądach wózków widłowych i wyposażenia, w tym remontach. Dostarczamy i instalujemy również akumulatory rozruchowe i trakcyjne do wszystkich pojazdów VZV i innych. Nasze portfolio usług obejmuje również sprzedaż opon, pasów i tarcz do wszystkich wózków widłowych. W 2001 roku nasza firma uzyskała reprezentację certyfikacyjną marek DESTA, BALKANCAR i HYUNDAI.

Nasze inne działania obejmują sprzedaż i serwis wszystkich typów wózków paletowych, w tym części zamiennych. Ponadto wykonujemy naprawy sprzętu rolniczego, w tym interwencje serwisowe u klienta, kontrolę LPG i kontrolę techniczną urządzeń przeładunkowych.

Wszystkie nasze usługi są dostępne oprócz powyższych obszarów dla klientów z całego regionu Republiki Czeskiej, ale także z zagranicy.

Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa DAMATECH, spol. s. r.o.
Strona (witryna) internetowa
DAMATECH, spol. s. r.o.
www.damatech.cz
Adres

Adres

Antoninska 20
Dacice 380 01

damatech@seznam.cz
+420 384 420 074

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookARES
captcha