Chalupa Snezenka
Ubytovani Orlicke hory


Szachulcowy domek Śnieżenka na Śnieżnej zapewni Państwu komfortowe zakwaterowanie w zaciszu Gór Orlickich. Domek może pomieścić do 16 osób, poza sezonem można korzystać albo z głównej części budynku dla 12 osób, albo wynająć tylko apartament dla 4 osób.

Domek przeszedł gruntowną renowację. Domek jest komfortowo wyposażony, można spędzić czas w dużym salonie z piecem kaflowym. Znajdziesz tu dwie w pełni wyposażone kuchnie, przedpokój, mieszkanie i całe piętro domku. Oczywiście jest TV, WI-FI, zamrażarka i odkurzacz.

Otoczenie domku również zostało zaaranżowane tak, abyś czuł się tu dobrze. W ogrodzie zbudowaliśmy plac zabaw, zadaszoną pergolę, posiedzenie przy kominku na przyjemny letni wieczór przy grillu. Mamy nie tylko grill, ale także widelec do grillowania. W upalne lato z pewnością docenisz nasz basen, w którym można się ochłodzić.

Myślimy o nawet najmniejszych gościach i jesteśmy na nich przygotowani. Możesz użyć krzesełka dla dzieci, nocnika i dziecięcej deski do krojenia.

Dla samochodów przygotowaliśmy miejsca parkingowe przy domku.

Układ domku:
- parter - salon, hol, aneks kuchenny,
- I piętro - pokój 4-osobowy + dostawka, pokój 7-osobowy
- apartament - pokój z łóżkami i kuchnią - również na parterze
- łazienka - 1 toaleta, 2 łazienki z prysznicem i toaletą

Większy pokój na piętrze ma również część wypoczynkową i dostęp do tarasu. Kuchnia na parterze wyposażona jest w kuchenkę elektryczną z piekarnikiem, czajnik elektryczny, mikrofalówkę i lodówkę z zamrażarką. Apartament wyposażony jest w dwupalnikową kuchenkę elektryczną, lodówkę i kuchenkę mikrofalową.

Jeśli myślisz o możliwości jedzenia, to oczywiście możesz ugotować dla siebie w kuchni, lub odwiedzić restaurację Horalka około kilometra od domku a także znajdziesz u nas czynny codziennie sklep, w którym można kupić jedzenie i drogerię.

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Chalupa Snezenka Ubytovani Orlicke hory
Strona (witryna) internetowa
Chalupa Snezenka
snezenka83.cz
Adres

Adres

Snezne 83
Snezne 518 01

info.snezenka@seznam.cz
+420 739 006 662

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookARES
captcha