Homestead, s.r.o.


Specjalistą w budowie domów jednorodzinnych pod klucz jest Homestead, Ltd., która zapewnia pełen zakres usług w zakresie budowy domów niskoenergetycznych, domów pod klucz, budynków drewnianych, domów niskoenergetycznych i nowoczesnych budynków drewnianych. Zapewniają wszystko, od konsultacji, finansowania, projektowania, aż po ostateczną budowę. Budowa domów. Działa w regionie Vysočina.

Realizujemy zarówno domy o surowej konstrukcji, jak i pod klucz. Budujemy ekonomiczne budynki domów według indywidualnych wymagań klienta. Prefabrykowane drewniane budynki są bardzo popularne. Są nowoczesne i energooszczędne.

Realizacja:
 - drewniane budynki
 - domy niskoenergetyczne
 - RD pod klucz
 - budowa domów Vysočina
 - nowoczesne domki i tradycyjne domy

W budownictwie stosujemy sprawdzone i certyfikowane systemy. System budowy, według którego realizujemy nasze domy, spełnia wszystkie surowe normy.

Kalkulacja ceny zostanie przygotowana bezpłatnie po dostarczeniu całej niezbędnej dokumentacji. Jeśli nie masz tej dokumentacji, we współpracy z upoważnionymi inżynierami zorganizujemy przygotowanie dokumentacji projektowej zgodnie z Twoimi konkretnymi wymaganiami dotyczącymi budowy domu rodzinnego lub firmy.

Możesz mieć własny dom w ciągu 5 miesięcy! Czas budowy wynosi zwykle około 5 miesięcy od podpisania umowy po przeprowadzce. Długość budowy zależy od wielkości domu.

Przed podpisaniem umowy ostateczna cena jest wspierana z odpowiednio wyszczególnionego budżetu. Cena jest zatem zawsze stała i ostateczna. Nie musisz się martwić, że Twoja konstrukcja niespodziewanie wzrośnie.

Domy rodzinne realizowane przy użyciu naszej technologii budowlanej objęte są gwarancją określoną w umowie o pracę. To 36 miesięcy.

Znaki towarowe:

Homestead

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Homestead, s.r.o.
Strona (witryna) internetowa
Homestead, s.r.o.
www.drevostavbyzvysociny.cz
Adres

Adres

c. 388
Hamry nad Sazavou 591 01

homestead@seznam.cz
+420 777 130 869

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookARES
captcha