CZK
Ověřeno EDB
Overené EDB
Napíšte nám

Napíšte nám

homestead@seznam.cz

Zavolajte nám

Zavolajte nám

+420 777 130 869

Zavolajte nám

Adres

Havlíčkovo náměstí 152/4
Žďár nad Sázavou 591 01

Homestead, s.r.o.

Špecialistom na výstavbu rodinných domov na kľúč je spoločnosť Homestead, s.r.o., ktorá poskytuje kompletnú ponuku služieb v oblasti výstavby nízkoenergetických domov, RD na kľúč, drevostavby, nízkoenergetické domy a moderné drevostavby. Zabezpečí všetko od poradenstva cez financovanie, projektovanie až po finálnu výstavbu. Výstavba rodinných domov. Pôsobí v regióne Vysočina.

Realizujeme ako hrubej stavby, tak i domy na kľúč. Staviame ekonomické stavby rodinných domov podľa individuálnych prianí zákazníka. Montované drevostavby sú veľmi obľúbené. Sú moderné a tiež energeticky úsporné.

realizácia:
 - drevostavby
 - nízkoenergetické domy
 - RD na kľúč
 - výstavba rodinných domov Vysočina
 - moderné bungalovy aj tradičné domy


Na výstavbu používame osvedčené a certifikované systémy. Konštrukčný systém, ktorým realizujeme naše domy, spĺňa všetky prísne normy.

Cenovú kalkuláciu Vám po dodaní všetkej potrebnej dokumentácie pripravíme zadarmo. Pokiaľ túto dokumentáciu nemáte, v spolupráci s autorizovanými inžiniermi Vám sprostredkujeme vyhotovenie projektovej dokumentácie podľa vašich konkrétnych požiadaviek pre výstavbu rodinného domu alebo firmy.

Vlastné bývanie môžete mať už do 5 mesiacov! Dĺžka výstavby sa obvykle pohybuje okolo 5 mesiacov od podpisu zmluvy po nasťahovaní. Dĺžka výstavby je určená v závislosti na veľkosti domu.

Pred podpisom zmluvy je konečná cena podložená riadne rozpísaným položkovým rozpočtom. V zmluve je teda vždy cena pevná a konečná. Nemusíte mať teda obavy, že sa Vaše stavba nečakane predraží.

Na rodinné domy realizované našej stavebnej technológii sa vzťahuje záruka, ktorá je uvedená v zmluve o dielo. Tá činí 36 mesiacov.

moreless
Katalóg firiem

Ekologické domyNová bytová výstavba

Obchodné značky: Homestead

OBRÁZKY


Kontakty

Homestead, s.r.o.
Havlíčkovo náměstí 152/4
Žďár nad Sázavou 591 01
GPS: 49°33′38.09″ N, 15°54′49.57″ E

49°33′38.09″ N, 15°54′49.57″ E

QR kód firmy Homestead, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA Homestead, s.r.o.
Adres

Adres

Havlíčkovo náměstí 152/4
Žďár nad Sázavou 591 01

homestead@seznam.cz
+420 777 130 869

Kontaktný formulár

captcha