Homestead, s.r.o.


Špecialistom na výstavbu rodinných domov na kľúč je spoločnosť Homestead, s.r.o., ktorá poskytuje kompletnú ponuku služieb v oblasti výstavby nízkoenergetických domov, RD na kľúč, drevostavby, nízkoenergetické domy a moderné drevostavby. Zabezpečí všetko od poradenstva cez financovanie, projektovanie až po finálnu výstavbu. Výstavba rodinných domov. Pôsobí v regióne Vysočina.

Realizujeme ako hrubej stavby, tak i domy na kľúč. Staviame ekonomické stavby rodinných domov podľa individuálnych prianí zákazníka. Montované drevostavby sú veľmi obľúbené. Sú moderné a tiež energeticky úsporné.

realizácia:
 - drevostavby
 - nízkoenergetické domy
 - RD na kľúč
 - výstavba rodinných domov Vysočina
 - moderné bungalovy aj tradičné domy

Na výstavbu používame osvedčené a certifikované systémy. Konštrukčný systém, ktorým realizujeme naše domy, spĺňa všetky prísne normy.

Cenovú kalkuláciu Vám po dodaní všetkej potrebnej dokumentácie pripravíme zadarmo. Pokiaľ túto dokumentáciu nemáte, v spolupráci s autorizovanými inžiniermi Vám sprostredkujeme vyhotovenie projektovej dokumentácie podľa vašich konkrétnych požiadaviek pre výstavbu rodinného domu alebo firmy.

Vlastné bývanie môžete mať už do 5 mesiacov! Dĺžka výstavby sa obvykle pohybuje okolo 5 mesiacov od podpisu zmluvy po nasťahovaní. Dĺžka výstavby je určená v závislosti na veľkosti domu.

Pred podpisom zmluvy je konečná cena podložená riadne rozpísaným položkovým rozpočtom. V zmluve je teda vždy cena pevná a konečná. Nemusíte mať teda obavy, že sa Vaše stavba nečakane predraží.

Na rodinné domy realizované našej stavebnej technológii sa vzťahuje záruka, ktorá je uvedená v zmluve o dielo. Tá činí 36 mesiacov.

Obchodné značky:

Homestead

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Homestead, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Homestead, s.r.o.
www.drevostavbyzvysociny.cz
Adres

Adres

č. 388
Hamry nad Sázavou 591 01

homestead@seznam.cz
+420 777 130 869


Nájdete nás aj tu:

FacebookARES
captcha