PIRES s.r.o.


Firma PIRES s.r.o. z Czech, które są krajem członkowskim UE, działa w sektorze przemysłowym. Specjalizujemy się w systemach grzewczych palnikowych i piecach przemysłowych w tym regulacyjnych stacjigrzewczych i gazów przemysłowych (gaz ziemny, tlen, wodór, azot, acetylen, itp).

Zapewniamy montaż, naprawy, testowania i kontrolę urządzeń gazowych, systemów palnikowy oraz gazociągów przemysłowych.

Świadczymy usługi dla całej Republice Czeskiej i Słowacji w szerokim zakresie. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firmy Kromschroeder w świadczeniu usług, doradztwa i sprzedaży.

Zajmujemy się montażem, testowaniem, naprawą, serwisem i przeglądami urządzeń gazowych i systemów palnikowych, palników przemysłowych oraz elementów palników.

Skupiamy się również na stanowiskach sterowniczych, seriach sterowniczych, aparaturze sterowniczej do wszystkich gazów technicznych i grzewczych, gazociągów przemysłowych i urządzeń. Zajmujemy się również dystrybucją gazów technicznych.

Dbamy o systemy palników Kromschröder, armaturę Protego, regulatory i zawory bezpieczeństwa.

Specjalizujemy się w kompleksowych czynnościach inspekcyjnych, opracowywaniu przeglądów eksploatacyjnych oraz serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym, serwisie dostawczym.

Rekonstrukcja, modernizacja, budowa i serwis pieców przemysłowych, systemów palnikowych, stacji sterowniczych, ogrzewania tlenowego i innych różnorodnych urządzeń technologicznych.

Zapewniamy rozruch i oddanie do eksploatacji pieców przemysłowych oraz regulatorów seryjnych.
Przygotujemy dokumenty projektowe i techniczne.

Zapewniamy obsługę klienta, w tym serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Posiadamy certyfikat ISO 9001:2008.
Jesteśmy przedstawicielemspółki BEDA Oxygentechnik.

Tematy:

systemy palnikowe, palniki przemysłowe, gazociągi, montaż, naprawa, rewizja, osprzęt gazowy

Aktualne oferty firmy

Sprzedaż produktów firmy Kromschröder - automatyka palników, urządzenia, automaty, palniki

Sprzedaż produktów firmy Kromschröder - automatyka palników, urządzenia, automaty, palniki
Spółka PIRES s.r.o. z Trzyńca w Czechach dąży do osobistego podejścia i jest wyłącznym przedstawicielem firmy Kromschröder, która dostarcza palniki o wysokiej prędkości, regeneracyjne oraz elementy palniki. Jeśli szukasz elementów palnika dla pieców przemysłowych i nie wiesz, gdzie ich znaleźć, ...

Rurociągi przemysłowe, urządzenia gazowe - naprawy, rewizje, testy Czechy

Rurociągi przemysłowe, urządzenia gazowe - naprawy, rewizje, testy Czechy
Montaż, naprawa urządzeń gazowych, rewizje oraztesty gazowych rurociągów przemysłowych i urządzeń gazowych będą przeprowadzane niezawodnie przez firmę PIRES s.r.o. z siedzibą w Trzyńcu wCzechach, która zajmuje się świadczeniem usług dla przemysłu. Czy potrzebujesz naprawić sprzęt gazowy lub ...

Palniki wysokowydajne i regeneracyjne Kromschröder - serwis, modernizacja

Palniki wysokowydajne i regeneracyjne Kromschröder - serwis, modernizacja
Serwis, modyfikacje, modernizacja palników o wysokiej prędkości i rekuperacji firmy Kromschröder zapewni niezawodna spółka PIRES s.r.o. z Czech specjalizująca się w palnikach i systemach ogrzewania dla pieców przemysłowych Jeśli szukasz firmy, która zapewni niezawodną instalację, serwis oraz ...

Profesjonalny montaż i serwis palników przemysłowych firmy Kromschröder

Profesjonalny montaż i serwis palników przemysłowych firmy Kromschröder
Firma PIRES s.r.o. z Czech specjalizuje się już od wielu lat w instalacji i serwisowaniu palników przemysłowych firmy Kromschröder, przeznaczonych dopieców krokowych, karuzelowych, pieców do spawania, do tuneli, lutowania i innych pieców maszynowych i przemysłowych. Jeśli szukasz firmy, która ...
oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa PIRES s.r.o.
Strona (witryna) internetowa
PIRES s.r.o.
www.pires.cz
Adres

Adres

Miru 45
Trinec 739 61

sekretariat@pires.cz
+420 558 323 555

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookARES
captcha