WALFER spol. s r.o. Srubove domy


c. 51, Halenkov 756 03
Firma WALFER s.r.o. specjalizuje się w produkcji domów z bali i wysokiej jakości zestawów drewnianych. Od ponad 20 lat dostarczamy masywne budynki drewniane w najwyższej jakości i zajmujemy wiodącą pozycję wśród europejskich producentów. Nasze wykonanie, szybkość i zmienność cenione są w całej Europie, a teraz w Australii i Nowej Zelandii.

Produkujemy między innymi drzwi wejściowe i wewnętrzne oraz okna euro. Sprzedajemy również profesjonalne farby i bejce do obróbki drewna.

Nasza firma WALFER s.r.o. tworzy dla Ciebie domy drewniane, które pozwolą Ci spełnić marzenia o zdrowym i nowoczesnym mieszkaniu. Drewniane domy zachwycą latem ochłodzeniem, zimą zaś ocieplą i pachną drewnem. Spełni Twoje poczucie ekologii i pozwoli Ci żyć wygodnie przy minimalnym zużyciu energii.

Zajmujemy się realizacją jakości:
- ogrodowe, weekendowe domy drewniane
- domy z bali z domami niskoenergetycznymi
- masywne budynki drewniane
- budynki ekologiczne
- budynki drewniane
- domki z bali

Specjalizujemy się w produkcji domów z wysokiej jakości suszonych listew drewnianych klejonych, a naszym celem jest, aby kompletny zestaw był dokładny, szczelny, a czas montażu minimalny.

Nasze zestawy drewniane są naprawdę wysokiej jakości i wierzymy, że będziesz zadowolony z efektu naszych konstrukcji. Wyróżniają się przede wszystkim dokładnością.

Za tydzień jesteśmy w stanie sprowadzić Ci materiał i możesz żyć w ciągu pół roku. Gwarantujemy również minimum nowych procesów (maks. Podłogi).

Twój dom będzie oddychał i będziesz mógł mniej ogrzewać.

Wyprodukujemy dla Ciebie dom, który szanuje Twoje potrzeby i jest odpowiedni dla Twojej działki. Będziesz miał dom, który będzie pasował do Twojego stylu życia i spodoba Ci się.

Produkty
  • powłoki proszkowe , powłoki do drewna, metalu, farby , rozpuszczalniki uniwersalne do mieszania farby
  • okna jakoścowi, profile okienne , montaż okien drewnianych , produkcja drewnianych drzwi
  • kanadyjskie budowy z drewn , energooszczędne domy drewniane, domy mobilne, domy pasywne
  • prefabrykowane domy energooszczędne, domy pasywne i zera , niska wydajność energetyczna budynków
  • powłoki- dostawy, przemysłowe powłoki antykorozyjne ,szeroka gama materiałów malarskich

Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha