Lubomir Votava s.r.o.


Ułatw sobie wejście do garażu lub hali dzięki bramom przesuwnym, segmentowym, dwuskrzydłowym lub rolowanym firmy Lubomír Votava s.r.o. z Hrotovic koło Třebíča. Pomożemy Ci również przy ogrodzeniu oraz budowie ogrodzeń i bram z napędem elektrycznym na całym terenie. Prowadzimy również serwis i naprawę bram i furtek.

Zawsze wykonujemy drzwi na wymiar - wystarczy, że wybierzesz projekt, obróbkę powierzchni i kolorystykę. Wykonujemy klasyczne drzwi dwuskrzydłowe, ale także bramy rolowane czy nowoczesne bramy segmentowe, które zapewniają wysokie bezpieczeństwo i doskonałe właściwości termoizolacyjne. Dla właścicieli obiektów przemysłowych, magazynów i hal mamy rozwiązanie w postaci bram przemysłowych segmentowych, które wytrzymają nawet najbardziej wymagającą eksploatację.

Ogrodzimy Twój dom, działkę, ogród czy budynek przemysłowy. Do domów jednorodzinnych polecamy zakup ogrodzenia z kutego żelaza lub nowoczesnego ogrodzenia Tahokov, które na pierwszy rzut oka zachwyci swoim niepowtarzalnym wyglądem. Do ogrodzeń ogrodów i terenów sportowych, ogrodzenia z drutu - odpowiednia jest siatka powlekana tworzywem sztucznym. Praktycznie bezobsługową odmianą ogrodzenia jest ogrodzenie PCV z plastikowymi deskami imitującymi drewno. Panele ogrodzeniowe, które wykonane są z grubszych drutów, gwarantujących dłuższą żywotność i większe bezpieczeństwo, nadają się wówczas do ogrodzenia terenów firmowych.

Nasze bramy z napędem elektrycznym zapewnią płynne przejście na Twój teren lub teren firmy. Dostępne są bramy przesuwne elektryczne, przesuwne lub dwuskrzydłowe.

Prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny bram i drzwi dostarczonych i zamontowanych przez naszą firmę.

Zajmujemy się również produkcją na zamówienie w zakresie prac ślusarskich. Wykonamy balustrady, schody, wiaty i inne konstrukcje.

Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Lubomir Votava s.r.o.
Strona (witryna) internetowa
Lubomir Votava s.r.o.
www.votavovo.cz
Adres

Adres

Trebicska 628
Hrotovice 675 55

jan@votavovo.cz
+420 734 482 848

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookARES
captcha