CZK
Ověřeno EDB
Certyfikat EDB
Napisz do nas

Napisz do nas

info@woodtech.cz

Zadzwoń do nas, aby uzyskać więcej informacji

Zadzwoń do nas, aby uzyskać więcej informacji

+420 777 596 402

Zadzwoń do nas, aby uzyskać więcej informacji

Adres

Medlov 213
Medlov 664 66

Jiri Majek

Woodtech by Jiří Májek z Brna, to nie tylko stolarka. Produkujemy nowoczesne i designerskie meble, zapewniamy niestandardowe wnętrza i pomagamy w rekonstrukcji mieszkań i urządzeń sanitarnych. Przekształcamy mieszkania, biura oraz powierzchnie sprzedażowe i restauracyjne do pełnej satysfakcji.

Produkcja mebli na zamówienie
Projektujemy i realizujemy nowoczesne, ponadczasowe meble na zamówienie w tradycyjnym i niekonwencjonalnym stylu, aby idealnie pasowały do Twojego wnętrza i Twojego gustu. Produkujemy meble do salonu, pokoju dziecięcego, korytarza, kuchni i łazienki. Jeśli brakuje Ci miejsca do przechowywania, nie rozpaczaj, możemy łatwo sobie z tym poradzić. Niestandardowa wbudowana szafa dostosowuje się do parametrów wnętrza i Twoich potrzeb.

Rekonstrukcja
Dzięki naszym sprawdzonym partnerom, na których możemy polegać w 100%, jesteśmy również w stanie pomóc w całkowitej rekonstrukcji mieszkań i urządzeń sanitarnych. Nie trać czasu na szukanie wykwalifikowanych rzemieślników. Okładziny ścienne, podłogi, wymiana parkietu, remont drzwi, okablowanie i sufity SDK są w jednym miejscu.

Design
Projektowanie to nasza pasja. Jesteśmy zespołem młodych postępowych ludzi, którzy z przyjemnością wykonują swoją pracę. Lubimy cię słuchać i wymyślać nowe oryginalne wizje. Przekształcamy Twoje marzenia w papier, a następnie urzeczywistniamy się w rzeczywistość.


Z nami możesz polegać na 100% obsłudze, profesjonalizmie, precyzji i świeżych pomysłach.

moreless
Katalog firm

Meble łazienkoweMeble kuchenneMeble na wymiarSzafyPrace stolarskieUsługi archetektoniczne i projektowePrzebudowa i rewitalizacjaRemont łazienki

OBRAZKIKontakty

Jiri Majek
Medlov 213
Medlov 664 66
GPS: 49°2′15.07″ N, 16°31′10.6″ E

49°2′15.07″ N, 16°31′10.6″ E

QR kód firmy Jiří Májek
Strona (witryna) internetowa Jiri Majek

Strona (witryna) internetowa

Jiri Majek
www.woodtech.cz

Adres

Adres

Medlov 213
Medlov 664 66

info@woodtech.cz
+420 777 596 402

Prosimy o kontakt formą pisemną

captcha