Jiří Májek
Woodtech


Woodtech Jiřího Májka z Brna, to nie je iba stolárstva. Vyrábame moderný a dizajnový nábytok, vykonávame interiéry na zákazku a podávame pomocnú ruku pri rekonštrukciách bytov a bytových jadier. Pretvárame byty, kancelárie i predajné a reštauračné priestory k vašej úplnej spokojnosti.

Zákazková výroba nábytku
Zaoberáme sa návrhmi a realizáciami moderného, nadčasového nábytku na mieru v tradičnom i netradičnom duchu tak, aby skvele zapadol do vášho interiéru aj vášho vkusu. Vyrábame nábytok do obývacích, detských izieb, predsiení, kuchýň i kúpeľní. Ak vám chýba úložné priestory nezúfajte, hravo si s tým poradíme. Vstavaná skriňa na mieru sa prispôsobí parametrom interiéru aj vašim potrebám.

rekonštrukcia
Vďaka našim rokmi prevereným partnerom, na ktoré sa môžeme 100% spoľahnúť sme schopní pomôcť aj pri celkových rekonštrukciách bytov a bytových jadier. Nestrácajte čas hľadaním šikovných remeselníkov. Obklady stien, pokládka podláh, výmena parkiet, renovácie dverí, elektroinštalácie aj SDK podhľady, to všetko a oveľa viac nájdete na jednom mieste.

design
Design je našou vášňou. Sme tím mladých progresívnych ľudí, ktorí robia svoju prácu s chuťou. Radi vám načúvame aj prichádzame s novými originálnymi víziami. Vaše sny prevedieme na papier a následne aj zhmotníme v realitu.

U nás sa môžete spoľahnúť na 100% servis, profesionalitu, precíznosť i nevšedné nápady.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Jiří Májek Woodtech
WEBOVÁ STRÁNKA
Jiří Májek
woodtech.cz
Adres

Adres

Medlov 213
Medlov 664 66

info@woodtech.cz
+420 777 596 402


Nájdete nás aj tu:

FacebookInstagramARES
captcha