Zadávateľom ponuky je firma PRIEMYSELNÉ PODLAHY A - Z, s.r.o.Podlahy pre sklady, skladové prevádzky a všetky nepretržité prevádzky s vysokou záťažouPodlahy pre sklady, skladové prevádzky, skladové haly a skladové priestory sú vystavené dlhodobému vysokému zaťaženiu. Podlahové panely z PVC sú preto ideálnym riešením.

Potrebujete do svojho skladu podlahu, ktorú môžete zaťažovať 2 - 6 ton/dm2? Takú čo nebude praskať? Firma PODLAHY Liška, s.r.o. Brno predáva a vykonáva prípadnú montáž vysoko odolných podlahových panelov z PVC, na všetkých štyroch stranách obvodu panelov sú spojovacie zámky.
Odpadajú opakované opravy poškodených, prašných a mastných podláh, ktoré sú nákladné, ale aj neestetické a zároveň obmedzujú prevádzku.
Bohužiaľ vplyvom poškodenej podlahy dochádza aj k poškodeniu manipulačnej techniky a vysokozdvižných vozíkov.
A preto podlahové panely z PVC odolávajú záťaži až 2 - 6 ton/dm2, a to podľa typu zvoleného panelu. Zvládnu aj prejazd nákladného automobilu.
Rozmery najžiadanejších PVC panelov sú 76 x 58 cm, hr. 22 mm.
Inštaláciu je možné vykonať za plnej prevádzky.
Panely je možné pokladať na rozdrobené nerovné, popraskané, mastné a inak poškodené povrchy.
Panely sú spojené zámkami a tak odpadá ich lepenie, prípadne sa vykonáva kotvenie extrémne namáhaných plôch.

Ďalšie bližšie špecifikácie a výhody podlahových panelov nájdete na našich webových stránkach.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Záťažové, protišmykové podlahy do prevádzok, hál. Montáž podlahových ...

Záťažové, protišmykové podlahy do prevádzok, hál. Montáž podlahových ...

Záťažové, protišmykové podlahy do prevádzok, hál zabezpečuje firma PODLAHY Liška, s.r.o. z Brna v rámci celej ČR. Dodávka aj následná montáž podlahových systémov. Už Vám nevyhovuje odlaha u Vás v prevádzke či v sklade? Nemôžete si ...


Priemyselné podlahy, rozoberateľný podlahový systém, záťažové podlahové ...

Priemyselné podlahy, rozoberateľný podlahový systém, záťažové podlahové ...

Potrebujete priemyselnú podlahu? V tom prípade nás neváhajte kontaktovať, realizujeme aj pokládky priemyselných podláh po celom Slovensku. Po oprave či montáži našou firmou, už tento problém nebudete musieť riešiť. Navyše máme aj ...