Zadávateľom ponuky je firma PRIEMYSELNÉ PODLAHY A - Z, s.r.o.Záťažové, protišmykové podlahy do prevádzok, hál. Montáž podlahových systémov.Záťažové, protišmykové podlahy do prevádzok, hál zabezpečuje firma PODLAHY Liška, s.r.o. z Brna v rámci celej ČR. Dodávka aj následná montáž podlahových systémov.

Už Vám nevyhovuje odlaha u Vás v prevádzke či v sklade? Nemôžete si dovoliť zastaviť prevádzku? Riešením sú záťažové protišmykové podlahy od firmy PODLAHY Liška, s.r.o. z Brna.
Nie je potreba zastavovať prevádzku. Montáž podlahových systémov prebieha aj za plnej prevádzky. Panely možno pokladať na rozdrobené, popraskané, mastné a inak poškodené povrchy. Systém spojenia funguje na spojovacích zámkoch, ktoré sú na všetkých štyroch stranách obvodu panelov.
Nerobí im problém prejazd nákladného automobilu. Možné zaťaženie je 2 - 6 ton / dm2 podľa typu. Rozmery najžiadanejších PVC panelov sú 76 x 58 cm, hr. 22 mm.

Objednajte naše podlahy a ukončite opravy raz a navždy!


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Podlahy pre sklady, skladové prevádzky a všetky nepretržité prevádzky s ...

Podlahy pre sklady, skladové prevádzky a všetky nepretržité prevádzky s ...

Podlahy pre sklady, skladové prevádzky, skladové haly a skladové priestory sú vystavené dlhodobému vysokému zaťaženiu. Podlahové panely z PVC sú preto ideálnym riešením. Potrebujete do svojho skladu podlahu, ktorú môžete zaťažovať 2 - 6 ...


Priemyselné podlahy, rozoberateľný podlahový systém, záťažové podlahové ...

Priemyselné podlahy, rozoberateľný podlahový systém, záťažové podlahové ...

Potrebujete priemyselnú podlahu? V tom prípade nás neváhajte kontaktovať, realizujeme aj pokládky priemyselných podláh po celom Slovensku. Po oprave či montáži našou firmou, už tento problém nebudete musieť riešiť. Navyše máme aj ...