Zadávateľom ponuky je firma SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnostZaváraninové poháre pre potravinárstvo - výroba, potravinárske zaváraninové poháre, obalové sklo na kečup, majonézuZaváraninové poháre pre potravinárske účely vyrába spoločnosť Sklárny Moravia so sídlom v Úsobrne, Česká republika. Dodáva sklenené obaly na kečup, majonézu, sklenené koreničky a ďalšie obalové sklo.

Špecializujeme sa na výrobu obalového skla a fliaš rôznych tvarov a dizajnu. Zabezpečujeme dodávku potravinárskych zaváraninových pohárov pre Českú republiku a pre zahraničie.

Pre potravinárske účely vyrábame v našej sklárni tieto potravinárske poháre:
- asparagus 320 ml
- kečup 300 ml, 250 ml
- majonéza 250 ml
- korenička 100 ml

Sme tradičným výrobcom a predajcom obalového skla. Zameriavame sa na výrobu fliaš, pohárov a flakónov originálnych tvarov podľa požiadaviek zákazníka.

Zabezpečujeme spracovanie nového dizajnu, výkresovej dokumentácie, výroby foriem, balenie podľa vašich požiadaviek a ďalšie dodávky pre celkovú kompletizáciu výrobkov.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Obalové sklo, fľaše na víno, fľašky pre liehoviny, laboratórne sklo, ...

Obalové sklo, fľaše na víno, fľašky pre liehoviny, laboratórne sklo, ...

Hľadáte výrobcu a predajcu fliaš na víno? Ak hľadáte aj iné obalové sklo, vyskúšajte nás. Naša akciová spoločnosť Sklárny Moravia z Českej republiky, je výrobca a dodávateľ obalového skla. Nájdete nás v Úsobrne. Na výber ponúkame rôzne ...