SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost


Úsobrno 79, Úsobrno 679 39
Špecializujeme sa na výrobu fliaš a pohárov originálnych tvarov podľa priania zákazníka v sériách od 10 000 kusov.

Naša ponuka zahŕňa aj bohatú škálu služieb:
- zabezpečenie spracovania výkresovej dokumentácie
- výroba foriem
- povrchové úpravy (matovanie, vypaľovacie obtlačky, farebný nástrek, sieťotlač) a ďalšie dodávky pre celkovú kompletizáciu výrobkov. V prípade, že zákazník nemá záujem investovať do foriem, sme schopní ponúknuť štandardné modely.

Výroba, predaj obalové sklo / sklenené fľaše:
- tvarové fľaše pre liehoviny a víno
- poháre pre potravinárske účely
- laboratórne sklo (reagenčné fľaše, prachovnice, kvapkacie fľaše, byretové fľaše)
- kozmetické flakóny, všetko vo farbách skloviny - číre, extra / premium číre, hnedé a čierne, s objemom v rozmedzí od 30 ml do 2500 ml a maximálnou výškou 400 mm.

Ťažiskom firemnej filozofie je orientácia na zákazníka, pričom na prvom mieste zdôrazňujeme uspokojovanie jeho potrieb a požiadaviek.

Produkty
  • pivové a vínne fľaše, reštauračné a obalové sklo, sklenené poháre, vínové poháre, kozmetické flakóny
Kontaktný formulár
captcha

Produkty
Zaváraninové poháre pre potravinárstvo - výroba, potravinárske zaváraninové poháre, obalové sklo na kečup, majonézu

Zaváraninové poháre pre potravinárstvo - výroba, potravinárske zaváraninové poháre, obalové sklo na kečup, majonézu

Zaváraninové poháre pre potravinárske účely vyrába spoločnosť Sklárny Moravia so sídlom v Úsobrne, Česká republika. Dodáva sklenené obaly na kečup, majonézu, sklenené koreničky a ďalšie obalové sklo. Špecializujeme sa na výrobu obalového skla a fliaš rôznych tvarov a dizajnu. Zabezpečujeme dodávku potravinárskych zaváraninových pohárov pre Českú republiku a pre zahraničie. Pre potravinárske účely vyrábame v našej sklárni tieto potravinárske poháre: - asparagus 320 ml - kečup 300 ml, 250 ml - majonéza 250 ml - korenička 100 ml Sme tradičným výrobcom a predajcom obalového skla. Zameriavame sa na výrobu fliaš, pohárov a flakónov originálnych tvarov podľa požiadaviek zákazníka. Zabezpečujeme spracovanie nového dizajnu, výkresovej dokumentácie, výroby foriem, balenie podľa vašich požiadaviek a ďalšie dodávky pre celkovú kompletizáciu výrobkov.


Obalové sklo, fľaše na víno, fľašky pre liehoviny, laboratórne sklo, výroba, predaj Česká republika

Obalové sklo, fľaše na víno, fľašky pre liehoviny, laboratórne sklo, výroba, predaj Česká republika

Hľadáte výrobcu a predajcu fliaš na víno? Ak hľadáte aj iné obalové sklo, vyskúšajte nás. Naša akciová spoločnosť Sklárny Moravia z Českej republiky, je výrobca a dodávateľ obalového skla. Nájdete nás v Úsobrne. Na výber ponúkame rôzne fľaše na alkohol. Predávame fľaše na víno, likéry, taktiež zaváraninové poháre potrebné v potravinárstve, rôzne kozmetické flakóny, prípadne aj laboratórne sklo. Predávame aj reagenčné fľaše, kvapkacie fľaše, prachovnice, byretové fľaše. Vyrobené sklo môže byť čírej, čiernej, hnedej a zelenej farby. Objemy sú od 50 ml do 2 500 ml. Ďalej ponúkame aj ďalšie služby - napríklad spracujeme nový dizajn, vyrobíme formy, balíme podľa požiadaviek zákazníka a pod. Neváhajte a kontaktujte nás, veríme, že budete spokojní. Viac informácií nájdete na webových stránkach.