Zadávateľom ponuky je firma FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o.


Vákuové systémy, vákuové generátory, ejektory, senzory, prísavky. Kompletná zákazkaVákuové systémy firma FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o. predáva aj montuje kompletné zákazky. Vákuové generátory, ejektory, senzory, tlakové spínače pretlaku, prísavky.

Hľadáte špecialistu na vákuové systémy? Firma FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o. nielen že predáva, ale aj montuje zákazky. Typový rad CONVUM.
Ejektory:
-vakuové generátory a ejektory na princípe Venturiho trubice pre vytváranie podtlaku, k dispozícii sú jednotlivé prístroje alebo kompletné jednotky vrátane integrovaného pripojenia na riadiace systémy.
Senzory:
-tlakové spínače pretlaku alebo vákua s rozpínacou alebo spínacou funkciou, pomocou programového menu je možné individuálne nastaviť mnoho parametrov.
Prísavky:
-vakuové prísavky so širokou možnosťou využitia, rôzne materiály, tvary a konštrukcie pre najrôznejšie aplikácie.
Príslušenstvo:
-pre vákuové prístroje: filter, tlmič hluku, škrtiaci ventil, manometer.
a ďalej vákuové systémy konštrukčný rad MODUFLEX
-vakuové generátory radu MODUFLEX pre použitie v mnohých priemyselných aplikáciách, ľahká integrácia do modulárneho systému ventilových ostrovov radu Moduflex.

Katalógy s podrobným popisom nájdete na našich webových stránkach.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Výroba a predaj priemyselných armatúr, pneumatických prvkov, ventilov Brno, Česká republika

Výroba a predaj priemyselných armatúr, pneumatických prvkov, ventilov Brno, Česká republika

Ak potrebujete priemyselné armatúry, obráťte sa na nás. Naša firma FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o. je z Brna a zameriava sa priamo na pneumatické systémy a priemyselné armatúry,. Taktiež sa venuje výrobe pneumatických "ISO" valcov a vyrába ...