Víkendové pobyty na Vysočine, cyklistika, ubytovanie, Česká republika


Víkendové pobyty na Vysočine, cyklistika, ubytovanie, Česká republika
Cykloturistické výlety, víkendové pobyty na Vysočine, ubytovanie za výhodnú cenu, tradičná sklárska výroba, chromoterapia, a to všetko a ešte oveľa viac v našom hoteli.

Ak hľadáte kvalitné ubytovanie pre víkendový pobyt na Vysočine, kde môžete krásne okolie využiť napríklad pre cykloturistiku, potom navštívte náš hotel U Hrocha!

Hotel sa nachádza neďaleko mesta Žďár na Sázavou pri Veľkom Dářku. Nádherné okolie môžete využiť na prechádzky alebo cyklo výlety. Nedávno sme opäť otvorili sklársku hutu, v ktorej sa snažíme nadviazať na zaniknutú tradíciu. V budove sklárne sme pre klientov novo otvorili Privat wellness, kde na relaxáciu a odpočinok môžete využiť najrôznejšie procedúry, ako je napríklad chromoterapia, masáže či sauny.

Viac informácií o našom hoteli nájdete na našich www.
VIAC PONÚK FIRMY

Teambuilding Vašej firmy. Hotel u Hrocha Vysočina - Žďár nad Sázavou Česká republika

Teambuilding Vašej firmy. Hotel u Hrocha Vysočina - Žďár nad Sázavou Česká republika
Už viete kam vezmete svojich zamestnancov na teambuilding? Na Vysočine je krásna príroda a veľa druhov aktivít. Ubytovanie, zábava a dobré jedlo - ideálny je Hotel u Hrocha. Plne vybavený hotel na Vaše teambuildigy. Športovo rekreačný areál s letnou reštauráciou, vonkajším posedením a tenisovým ...
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Restaurace a hotel U Hrocha
WEBOVÁ STRÁNKA
Restaurace a hotel U Hrocha
www.uhrocha.com
Adres

Adres

č. 272
Škrdlovice 591 01

restaurace@uhrocha.com
+420 602 754 806


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha