Teambuilding Vašej firmy. Hotel u Hrocha Vysočina - Žďár nad Sázavou Česká republika


Teambuilding Vašej firmy. Hotel u Hrocha Vysočina - Žďár nad Sázavou Česká republika
Už viete kam vezmete svojich zamestnancov na teambuilding? Na Vysočine je krásna príroda a veľa druhov aktivít. Ubytovanie, zábava a dobré jedlo - ideálny je Hotel u Hrocha.

Plne vybavený hotel na Vaše teambuildigy. Športovo rekreačný areál s letnou reštauráciou, vonkajším posedením a tenisovým kurtom s umelým povrchom, kolky, laserová strelnica, minigolf. Možnosť využitia salónika s kapacitou 120 miest.
Súčasťou hotela je wellness - parná kabína, infrasauna, chromoterapia - terapia farieb a masážna vaňa. Ďalej poskytujú rôzne masáže.
Ubytovanie pre 48 osôb a 6 prísteliek. Možnosť bezbariérového ubytovania. Každá izba má svoje sociálne zariadenie a kúpeľňu.
Vonkajšie posedenie je dokonca pre 140 osôb.
V reštaurácii môžete ochutnať špeciality českej, talianskej, mexickej, japonskej, steakovej kuchyne a samozrejme špeciality na grile.
Ďalším spestrením je otvorenie sklárskej hute U Hrocha, kde bolo nadviazané na tradičnú sklársku výrobu.
Aktivity nohejbal alebo volejbal. Detský kútik - ihrisko s preliezačkami a hojdačkami. V areáli sa nachádza aj Hroch natur minigolf.
Turistické vyžitie Žďárské vrchy. Krajina je pretkaná stovkami kilometrov turistických trás vhodných aj pre výlety na bicykli. Najznámejšie sú vrchy Devět skal, Čtyři palice alebo Čertův kámen. Blízko sú gotické hrady a zrúcaniny - Pernštejn, Zubštejn, Dalečín.
Kúpanie v lete Veľké Dářko, Kúpalisko Sázava, Pilská nádrž, Milovský rybník, Sykovec.
VIAC PONÚK FIRMY

Víkendové pobyty na Vysočine, cyklistika, ubytovanie, Česká republika

Víkendové pobyty na Vysočine, cyklistika, ubytovanie, Česká republika
Cykloturistické výlety, víkendové pobyty na Vysočine, ubytovanie za výhodnú cenu, tradičná sklárska výroba, chromoterapia, a to všetko a ešte oveľa viac v našom hoteli. Ak hľadáte kvalitné ubytovanie pre víkendový pobyt na Vysočine, kde môžete krásne okolie využiť napríklad pre cykloturistiku, ...
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Restaurace a hotel U Hrocha
WEBOVÁ STRÁNKA
Restaurace a hotel U Hrocha
www.uhrocha.com
Adres

Adres

č. 272
Škrdlovice 591 01

restaurace@uhrocha.com
+420 602 754 806


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha