Zadávateľom ponuky je firma Restaurace a hotel U HrochaTeambuilding Vašej firmy. Hotel u Hrocha Vysočina - Žďár nad Sázavou Česká republikaUž viete kam vezmete svojich zamestnancov na teambuilding? Na Vysočine je krásna príroda a veľa druhov aktivít. Ubytovanie, zábava a dobré jedlo - ideálny je Hotel u Hrocha.

Plne vybavený hotel na Vaše teambuildigy. Športovo rekreačný areál s letnou reštauráciou, vonkajším posedením a tenisovým kurtom s umelým povrchom, kolky, laserová strelnica, minigolf. Možnosť využitia salónika s kapacitou 120 miest.
Súčasťou hotela je wellness - parná kabína, infrasauna, chromoterapia - terapia farieb a masážna vaňa. Ďalej poskytujú rôzne masáže.
Ubytovanie pre 48 osôb a 6 prísteliek. Možnosť bezbariérového ubytovania. Každá izba má svoje sociálne zariadenie a kúpeľňu.
Vonkajšie posedenie je dokonca pre 140 osôb.
V reštaurácii môžete ochutnať špeciality českej, talianskej, mexickej, japonskej, steakovej kuchyne a samozrejme špeciality na grile.
Ďalším spestrením je otvorenie sklárskej hute U Hrocha, kde bolo nadviazané na tradičnú sklársku výrobu.
Aktivity nohejbal alebo volejbal. Detský kútik - ihrisko s preliezačkami a hojdačkami. V areáli sa nachádza aj Hroch natur minigolf.
Turistické vyžitie Žďárské vrchy. Krajina je pretkaná stovkami kilometrov turistických trás vhodných aj pre výlety na bicykli. Najznámejšie sú vrchy Devět skal, Čtyři palice alebo Čertův kámen. Blízko sú gotické hrady a zrúcaniny - Pernštejn, Zubštejn, Dalečín.
Kúpanie v lete Veľké Dářko, Kúpalisko Sázava, Pilská nádrž, Milovský rybník, Sykovec.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Víkendové pobyty na Vysočine, cyklistika, ubytovanie, Česká republika

Víkendové pobyty na Vysočine, cyklistika, ubytovanie, Česká republika

Cykloturistické výlety, víkendové pobyty na Vysočine, ubytovanie za výhodnú cenu, tradičná sklárska výroba, chromoterapia, a to všetko a ešte oveľa viac v našom hoteli. Ak hľadáte kvalitné ubytovanie pre víkendový pobyt na Vysočine, kde ...