Zadávateľom ponuky je firma Jezírko Servis Tomáš ČervinkaÚžitková záhrada s miestom pre relaxáciu - návrhy a realizácie Bratislava, Trenčín, ŽilinaKvalita bývania je daná nielen obytným interiérom, ale aj okolím každého obydlia. Dôležitá je teda záhrada - ideálnym spojením je úžitková záhrada s miestom pre relaxáciu, ktorá prináša radosť v každom smere.

O návrhy a realizácie záhrady sa postará firma Jezírko servis Uherské Hradiště - pôsobíme v Českej republike aj na Slovensku v regiónoch Bratislava, Trnava, Trenčín, Žilina, Púchov.

Záhrada od nás môže byť rajom na zemi - oáza v púšti priemyselného poľnohospodárstva. Budete sa tam nielen dobre cítiť, ale prinesie Vám aj úžitok.
Oddelíme relaxačnú časť záhrady od úžitkovej a zakomponujeme nielen okrasné prvky, ale aj ovocné stromy a kríky, záhony so zeleninou či pár riadkov zemiakov. Budete tak mať po ruke vlastné čerstvé ovocie a zeleninu.

Realizujeme Vaše sny o záhrade! Neváhajte a kontaktujte nás.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Konzultácie, realizácia, záhradné jazierko kúpacie, okrasné, bio bazén ...

Konzultácie, realizácia, záhradné jazierko kúpacie, okrasné, bio bazén ...

Česká spoločnosť Jezírko servis sa zameriava na realizáciu záhradných jazier. Postavím bio bazén, kúpacie či okrasné jazierko, ktoré doladia k dokonalosti každú záhradu. Stačí si len vybrať, aký prvok do Vašej záhrady chcete ...