Zadávateľom ponuky je firma TERRACOTTEM CZ s.r.o.Pôdny kondicionér pre výsadbu stromov a kríkov a zlepšenie ich aklimatizácie po zasadení, Česká republikaŠpeciálne vyvinutý pôdny kondicionér v Českej republike pre výsadbu stromov a kríkov, ktorý zabezpečí ich lepší rast a aklimatizáciu na mieste výsadby - to je pôdny kondicionér TerraCottem Arbor od firmy Terracottem s.r.o.

Najnovší pôdny kondicionér od spoločnosti TerraCottem s.r.o. bol špeciálne vyvinutý pre výsadbu stromov a kríkov. Unikátne zloženie tohto pôdneho kondicionéra zabezpečí, aby sa stromy a kríky rýchlo aklimatizovali na mieste ich výsadby a zároveň podporuje rast koreňov a samotných rastlín.

Tento špeciálne vyvinutý pôdny kondicionér, ktorý stačí aplikovať len raz, a to pri sadení stromov a kríkov, zároveň znižuje náklady súvisiace s presádzaním rastlín. A aké ďalšie výhody pôdny kondicionér TerraCottem Arbor prináša?

- zdravšie rastliny a vyššie výnosy
- zvýšenú mieru prežitia
- takmer 50% úsporu vody
- rast rastlín aj v neúrodných pôdach
- silnejší vývoj koreňov
- rovnomerné a rýchlejšie založenie rastlín
- vyššiu mieru odolnosti voči chorobám a stresu zo sucha


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Ako šetriť vodou pri zalievaní rastlín - redukcia zavlažovania rastlín, ...

Ako šetriť vodou pri zalievaní rastlín - redukcia zavlažovania rastlín, ...

Ak chcete šetriť vodou pri zalievaní rastlín a redukovať frekvenciu zavlažovania rastlín, vyskúšajte pôdne kondicionéry TerraCottem z Českej republiky. S pôdnymi kondicionérmi TerraCottem nielenže ušetríte vodu pri zalievaní rastlín, ...