Montované autosalóny, autoservisy a STK budovy z oceľových konštrukcií

Spoločnosť PKD, s.r.o. z Českej republiky sa zameriava na služby v oblasti montáže oceľových konštrukcií pre autosalóny, autoservisy, STK budovy a taktiež športové haly.

Rýchle, jednoduché a nenáročné, to sú montáže autosalónov, autoservisov a budov STK od firmy PKD, s.r.o., ktorá sídli neďaleko mesta Jindřichov Hradec v Českej republike.

Spoločnosť PKD, s.r.o. sa zameriava na montáž hál a ďalších konštrukcií budov z oceľových konštrukcií, z ktorých je možné postaviť napríklad autosalóny, autoservisy, budovy STK alebo športové haly a poľnohospodárske budovy.

Autosalóny z oceľových konštrukcií môžu byť v rôznych tvaroch od štvorcového po kruhové pôdorysy. Sú doplnené o okenné výklady, ktoré sa postarajú nielen o dostatok svetla, ale aj komfortné vystavenie automobilov.

Autoservisy a budovy STK (Stanica technickej kontroly) sú zase montované tak, aby bolo možné využiť čo najviac vnútorných priestorov. Samozrejmosťou je doplnenie o sekčné brány pre príchod vozidiel.

Autoservisy, autosalóny a budovy STK sú stavané zo sendvičových panelov, ktoré sú nenáročné na údržbu a nevyžadujú tak obloženie sadrokartónom.

Medzi ďalšie podstatné výhody týchto konštrukcií patrí:

- ekonomickosť
- funkčnosť
- rýchla montáž
- variabilnosť farieb a doplnkov.

Pre viac informácií ohľadne výstavby a montáže oceľových konštrukcií sa neváhajte obrátiť na webové stránky firmy PKD, s.r.o.Zadávateľom ponuky je firma 

PKD, a.s.Kontaktný formulár
captcha