Krmivá a chovateľské potreby - veľkoobchod

Canis Prosper, to sú krmivá a ďalšie chovateľské potreby od svetovo uznávaných výrobcov. Už od roku 1992 sa totiž venujeme veľkoobchodnému a maloobchodnému predaju tých najlepších chovateľských potrieb a krmív. Vďaka skvelo vybavenému veľkoskladu, vlastnému vozovému parku a dlhoročným skúsenostiam sme tak schopní dodať krmivá a chovateľské potreby za veľmi výhodné ceny aj vám.

V spoločnosti Canis Prosper sa vám vždy snažíme poskytnúť tie najkvalitnejšie dostupné krmivá a chovateľské potreby. Spolupracujeme preto s uznávaným nemeckým výrobcom krmív pre mačky a psov, maškŕt aj nutričných doplnkov Dr.Clauder´s a sme výhradným distribútorom ich značiek Best Choice, Prima Food a Hakito pre český trh. Exkluzívne vám dovážame aj krmivá značky Josera.

U oboch značiek krmív a chovateľských potrieb vám garantujeme kvalitu krmiva a v prípade nespokojnosti vám vrátime všetky peniaze. Zoženiete u nás ale aj krmivá od iných výrobcov ako sú napríklad Acana, Anka, Bono, Bosch, Brit, Calibra, Chappi, Chicopee, Darling, Delikan, Eddy, Eminent, Eukanuba, Friskies, Hill´s, Popular, Pedigree, Pro Plan, Purina, Roayl Canin a ďalšie.

V našej spoločnosti vám ale neponúkame len krmivá pre psov a mačky, ale nájdete u nás aj kvalitné krmivá pre vtáky, rybičky, ale aj kone a hospodárske zvieratá. Máme pre vás aj ďalšie chovateľské potreby. Nakúpite u nás napríklad:

- kozmetické a podporné veterinárne prípravky
- búdy a koterce
- akvaristické potreby
- prepravky a klietky
- pelechy
- mrazené mäso, údeniny a iné pochúťky

Našu ponuku navyše každý mesiac obmieňame, môžete tak u nás nakúpiť novinky zo sveta krmív a chovateľských potrieb ako prví.

Chcete si aj vy objednať kvalitné krmivá či chovateľské potreby? Jednoducho navštívte naše webové stránky, zavolajte nám alebo pošlite mail či fax. Tovar rozvážame po celej Českej republike.

Ste zo Slovenska a radi by ste si kúpili naše výrobky? Žiadny problém, po novom náš tovar dodávame aj do vybraných slovenských miest. Zaujíma vás, či to vaše medzi ne patrí? Kontaktujte nás a my vás budeme obratom informovať. Krmivá a aj ďalšie chovateľské potreby v akomkoľvek množstve vám po celej Českej republike dovezieme presne na určenú adresu do 24 hodín. Pre neziskové organizácie a psie útulky navyše ponúkame aj zaujímavé zvýhodnenie.

Nie ste si s výberom krmiva istí? My vám radi pomôžeme, stačí kontaktovať naše predavačky alebo navštíviť našu rozsiahlu vzorkovňu. V prípade záujmu zaučíme aj váš personál tak, aby presne vedel, aké krmivá ponúka. Krmivá a chovateľské potreby tej najvyššej kvality, to je spoločnosť Canis Prosper, ktorá sa nachádza v Bohuslaviciach na Ostravsku.

Kontaktný formulár
captcha