Stavba krbu, krbové kachle - kachliarstvo Krby Polách Zlínsky kraj

Krb či krbové kachle sú neprehliadnuteľnou dominantou v každom interiéri, v ktorom sa nachádza. Doprajte si tento štýlový, prakticky slúžiaci prvok do domu či bytu!

Spoločnosť Krby Polách ponúkajú svoje dlhoročné skúsenosti v oblasti stavby krbov a stavba kachlí predovšetkým v Zlínskom kraji.
Kontaktovať nás môžete na tel.: 420 602 699 990.

Realizujeme krby na kľúč nielen v rámci ČR, ale taktiež na Slovensku.

Postaráme sa o všetky potrebné kroky pre stavbu krbu, ako sú:
- zameranie
- 3D vizualizácia
- dodanie krbovej vložky alebo kachľovej vložky
- samotná stavba krbu
- vykurovacia skúška
- revízia komínu
- revízia krbu alebo kachlí.

Na začiatku celého procesu stavby krbu či kachlí vždy vychádzame z požiadaviek zákazníka na podobu a vlastnosti daného krbu či kachlí a samozrejme taktiež z parametrov daného priestoru, kde by mal byť krb umiestnený. Podľa spôsobu, ktorý budete chcieť krb či kachle vo svojej domácnosti používať, navrhneme postaviť napríklad:

- teplovzdušný krb
- akumulačný krb
- teplovodný krb
- alebo akumulačné kachle či iné riešenie.

Potom navrhneme riešenie pre stavbu krbu s optimálnym výkonom krbovej vložky, ponúkneme možnosti inštalácie teplovodných rozvodov či napojenia na teplovodný systém. Pre stavbu krbu či kachieľ je dôležitý taktiež stav komínu, preto ho zistíme pri odbornej revízii a prípadne odporučíme jeho konkrétne úpravy.

Ako pri stavbe krbov, tak aj pre stavbu kachlí používame výhradne vysoko kvalitné materiály. Obloženie krbu a kachlí je možné zhotoviť na prianie napríklad zo štukovej omietky, prírodného kameňa, nerezovej ocele a ďalšieho materiálu.

Uvažujete o stavbe krbu či krbových kachlí? Potrebujete poradiť? Dohodnite si konzultácie zadarmo u spoločnosti Krby Polách.
Bezplatne vám predstavíme možnosti a technológie z oblasti stavby krbov a poradíme, aké riešenie je najvhodnejšie práve pre vás.
Informačná schôdzka je nezáväzná.Zadávateľom ponuky je firma 

Krby Polách s.r.o.Kontaktný formulár
captcha