Mitsubishi Outlander od 19 300 € (529 000 CZK) - veľké auto za málo peňazí Zlín

Spoločnosť UNICARS CZ s.r.o. prináša všetkým, ktorí hľadajú moderný automobil, v ktorom sa spája kvalita, bezpečnosť, skvelé jazdné vlastnosti a ochrana životného prostredia, veľký voz za málo peňazí - Mitsubishi Outlander od 19 300 €.

Mitsubishi Outlander vodičom poskytuje to najdôležitejšie - bezpečnosť, pohodlie, stabilitu, ohľad na životnom prostredí vďaka zníženej spotrebe paliva - to všetko spolu s pôsobivým vonkajším vzhľadom.

Elegantný vzhľad vozidla Mitsubishi Outlander je určený predovšetkým pre náročných a spontánnych ľudí milujúcich dobrodružstvo, interiér ponúka príjemné prostredie a funkčné vybavenie.

Komfort zabezpečuje dvojzónová automatická klimatizácia, variabilne nastaviteľné sedadlá, elektrické ovládanie zadných dverí a inteligentné bezkľúčové ovládanie.

Užite si potešenie byť majiteľom vozidla Mitsubishi Outlander a obráťte sa na spoločnosť UNICARS CZ s.r.o. v Zlíne - Malenoviciach. Vozidlá predávame aj na Slovensko (predaj možný aj bez DPH), všetky potrebné papiere vybavíme za Vás.Zadávateľom ponuky je firma 

UNICARS CZ s.r.o.Kontaktný formulár
captcha