Rehabilitačné pomôcky, zdravotnícke vybavenie, Praha 6Rehabilitačné pomôcky a zdravotnícke vybavenie od spoločnosti Erilens so sídlom Prahe 6, ČR.
Starostlivosť o chorého alebo starého človeka vyžaduje značné úsilie. Spoločnosť Erilens je tu pre to, aby vám starosť o druhú osobu maximálne uľahčila. Prichádza totiž s ponukou ošetrovateľských a rehabilitačných prístrojov, pomôcok a ďalšieho zdravotníckeho vybavenia.

V sortimente spoločnosti Erilens tak nájdete pomôcky, ktoré slúžia k jednoduchému vykonávaniu hygieny u osôb so zníženou mobilitou, ale aj hygienické zariadenia určené pre osoby pripútané k lôžku. Ponúkame tieto výrobky:

- Ošetrovateľské vane - výškovo nastaviteľné vane v celotelovom prevedení alebo prevedení pre sed. Ideálne pre osoby so zníženou mobilitou. Vane sú vhodné pre špecializované prevádzky, zdravotnícke zariadenia, kúpele, ale aj pre domácnosti.
- Sprchovacie lôžka - sú ideálne pre imobilné osoby, uľahčujú pacientovu hygienu tým, že sa dajú umiestniť priamo pri lôžku v ich izbe. Sú preto určené pre zariadenie, kde je preprava ležiacich pacientov zložitá alebo kde chýba nainštalovaný stropný zdvíhací systém.
- Mobilné zdvíhacie zariadenia - ponúkame vertikalizačné, transportné zdvíhacie zariadenia, ale aj zdvíhacie zariadenia so sedátkami alebo ložnou plochou pre presun do ošetrovateľskej vane. Napríklad vaňové zdvíhacie zariadenie HEKTOR je poháňané batériami a má predĺženú chrbtovú opierku a sklopné lakťové opierky.

V spoločnosti Erilens vám ochotne poradíme, ktorý typ prístroja je vhodný práve pre vaše potreby. Naši zamestnanci prichádzajú k vám do bytov, ale aj do špecializovaných prevádzok našich zákazníkov a hľadajú optimálne riešenie.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Výroba, predaj barlí a palíc Praha

Výroba, predaj barlí a palíc Praha

Spoločnosť ERILENS s.r.o. vyrába a predáva: - francúzske predlakťové barly - podpazušné barly - vychádzkové palice - držiaky na barly. Pri vývoji a výrobe našich produktov kladieme dôraz najmä na kvalitu výrobku a zároveň na ...


Podpazušné barly e-shop - kvalitná poúrazová pomôcka pri pohybe

Podpazušné barly e-shop - kvalitná poúrazová pomôcka pri pohybe

Ponúkame kvalitné podpazušné barly, ktoré pomáhajú pri pohybe po rôznych druhoch úrazov. Navštívte náš e-shop a vyberte si barly pre seba alebo svojich známych. V ponuke nájdete nielen klasické drevené barly, ale aj odolné duralové alebo ...