Pekárenské a cukrárske náplne
Ak hľadáte firmu, kde nakúpite všetky potreby pre pekárov aj cukrárov, obráťte sa na veľkú potravinársku spoločnosť FRUJO, a.s. so sídlom v obci Tvrdonice pri obci Břeclav, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom produktov pre potravinársky priemysel. Máme obchodné zastúpenie po celom Slovensku a naše produkty sú jednoducho dostupné aj na slovenskom trhu.

Medzi naše ponúkané produkty patria: termostabilné kusové ovocné náplne, neovocné náplne termostabilné, ovocné nekusové náplne, náplne do šišiek, náplňové krémy, zeleninové náplne, práškové zmesi.

Kusové ovocné náplne ponúkame s príchuťou kiwi, čučoriedka, marhuľa, jahoda, višňa, pomaranč, čierne ríbezle, malina, hruška a jablko.
Ovocné náplne majú vysoký podiel ovocia a predávame ich v 12 kg balení.

Neovocné náplne ponúkame s príchuťou vanilka, karamel, čokoláda a vaječný likér.
Predávame v 12 kg balení.

Z ovocných nekusových náplní ponúkame lekvár, lekvárovú náplň, dreňovú marhuľu, marhuľu do šišiek, záhradnú zmes, marhuľu, marhuľu s rumom a záhradné ovocie.
Predávame v 12 kg balení.

Náplňové krémy ponúkame s príchuťou vaječný likér, lieskový oriešok, arašidová náplň, čokoládová náplň, vanilka, káva, tiramisu, nugát a karamel.
Náplňové krémy predávame v 12 kg balení, je ale možné zakúpiť aj kartón - 10 kg.

Zeleninové náplne ponúkame vo variantoch s príchuťou špenát - cesnak, cigánska - pikantná, bolonská príchuť a mexiko s kukuricou.
Predávame taktiež v 12 kg balení.

Práškové zmesi ponúkame na krémy za studena a na trené hmoty.
Krémy za studena v prášku s príchuťou vaječný likér, vanilkový krém, čokoládový krém a jogurtový krém.
Trené hmoty v tmavom a svetlom prášku.

Viac informácií nájdete na webových stránkach.Zadávateľom ponuky je firma 

FRUJO, a.s.Kontaktný formulár
captcha