Spolpharma; Kvalitná česká kozmetika aj mydlo s jeleňom, Česká republika

Kvalitná česká kozmetika aj mydlo s jeleňom patria do každej domácnosti. Spolpharma má tradíciu v kozmetickej a dentálnej hygiene.

Zuby ako perličky a bielizeň belšia než biela. Vďaka kvalitným českým výrobkom budete mať oboje a ešte za slušnú cenu. Nájdete u nás aj známe značky Jeleň, Pitralon, Merkúr a ďalšie.

Vyrábame kvalitné česká mydlá, pracie prášky, kozmetiku a produkty pre dentálnu hygienu, ktoré poznali už rodičia súčasnej najstaršej generácie. Sú naším dedičstvom a my toto dedičstvo poctivosti a kvality strážime aj pre nasledujúce generácie.

Špecializujeme sa na kontraktačnú výrobu pre popredné české aj nadnárodné spoločnosti. Máme dlhoročné skúsenosti s výrobou zubných pást, ústnych vôd a pleťovej, telovej, vlasovej či detskej kozmetiky.

A čo konkrétne u nás napríklad nájdete?

- NAMO namáčací prostriedok
- MERKUR pracie prášky
- MERKUR aviváže
- JELEN jadrové mydlo
- PITRALON vodu po holení
- OLIMON vodu pred aj po holení

Nekupujte predražené zahraničné výrobky a radšej podporte český trh kúpou produktov, na ktorých výrobe si dávame záležať.

Nie nadarmo sa hovorí zlaté české ručičky. A keď sa k nim pridá aj chuť do práce, dlhoročné skúsenosti, tradícia, poctivosť a priaznivá cena, nezostáva už žiadny dôvod, prečo nakupovať inde.

Svojich zákazníkov si vážime. Prajeme si totiž, aby ste sa s dôverou vracali k našim výrobkom.Zadávateľom ponuky je firma 

Schicht, s.r.o.Kontaktný formulár
captcha