Backstage Agency
Lukáš Lauman


Žeranovice 293, Žeranovice 769 01
Eventová agentúra Backstage Agency zabezpečuje v ČR i na slovenskom kompletné realizácie večierkov, festivalov, mestských akcií - funguje aj ako požičovňa párty vybavenia pre akcie všetkého druhu a zaisťuje catering pre súkromné, firemné akcie, svadby.

Požičovňa, zapožičanie:
 - k mestským akciám - party stany, pódiá, osvetľovacia technika, audiovizuálna technika
 - pre firemné akcie - cateringové, party stany, mobilné bar, koktejlový bar
 - pre súkromné akcie - nožnicové stany, výčapné zariadenia - chlaďák, pivné sety, svadobné stoly a stoličky vrátane poťahov.

Pôsobíme v rámci Moravy - v regióne Zlín, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Brno, Vyškov, Olomouc, Přerov, Ostrava.
Poskytujeme služby aj na slovenskom - v regióne Púchov, Trenčín, Trnava, Bratislava, Žilina.

Súkromné, firemné, mestské akcie na kľúč - zabezpečenie programu aj cateringu.
Sme profesionáli v odbore - ak nemáte dostatok času na prípravu Vašej akcie, povedzte nám svoje požiadavky a my sa o všetko postaráme, ako o detailný plán, tak o finálnu realizáciu.

Mestské akcie.
Máme k dispozícii zastrešenie, pódia aj zvukovú a svetelnú techniku na najvyššej úrovni. Zabezpečíme všetko pre skvelú atmosféru na akciách malých i veľkých.

Firemné akcie, festivaly.
S väčšími akciami máme veľa skúseností, disponujeme party vybavením a vlastnými bary, ktoré sú mobilné a plne vybavené, takže zaistíme organizáciu a catering s dovozom, aj vrátane zaškoleného personálu.

Súkromné akcie.
Ak zveríte organizáciu svadobného dňa či rodinné oslavy do našej réžia, máte istotu pokojného priebehu, vyhovieme všetkým Vašim požiadavkám a o všetko sa postaráme na profesionálnej úrovni.

Produkty
  • organizácia svadobných osláv a hostín, firemné večierky, tlačové konferencie, bankety, kokteil party, komplexný cateringový servis
  • party stany, cateringové stany, kryté pódiá, stánky a pagody, party dekorácie, ozvučovacia technika
  • zábavné parky, organizácia narodeninových osláv, firemné večierky, plesy, realizácia koncertných predstavení, festivaly

Kontaktný formulár
captcha

Produkty
Eventová agentúra Púchov, Trenčín - organizovanie firemných akcií, festivalov, zapožičanie mobilných barov, párty stanov

Eventová agentúra Púchov, Trenčín - organizovanie firemných akcií, festivalov, zapožičanie mobilných barov, párty stanov

Dlhoročné skúsenosti s usporadúvaním podujatí rôzneho zamerania má eventová agentúra Backstage Agency Zlín. Zabezpečuje nielen v ČR, ale aj na Slovensku organizovanie firemných akcií, festivalov. Ak nepotrebujete organizáciu eventu na kľúč a riešite len zapožičanie mobilných barov, párty stanov a ďalšieho vybavenia pre firemnú akciu, je Vám k dispozícii naša požičovňa. Disponujeme párty vybavením pre akcie všetkého druhu. Požičovňa, zapožičanie: - vybavenie na firemné akcie - cateringové, party stany, mobilný bar, koktejlový bar - všetko pre mestské akcie, festivaly - zastrešenie, pódiá, osvetľovacia a audiovizuálna technika - všetko pre svadby, súkromné ​​akcie - nožnicové stany, svadobné stoly a stoličky, pivné sety na sedenie, chladiaky. Už máme spokojných klientov v Púchove, Trenčíne, Trnave, Žiline, či Bratislave. Neváhajte sa na nás obrátiť. Postaráme sa o eventy od A do Z.