Ortodoncie Otrokovice s.r.o.


Třída Osvobození 1388, poliklinika, Otrokovice 765 02
MUDr. Helena Dvořáková - ortodoncia s.r.o. Otrokovice pôsobí ako privátne špecialista - ortodontistovi, čeľustnej ortopéd pre deti i dospelých v regióne Zlínsko.
Pomôžeme Vám pri rovnanie zubov - používajú sa snímací, alebo fixné rovnátka, strojčekmi, v prevedení kovovej alebo keramické.

Upresnenie pre pacientov od 16.3 .:
 - ordinácie uzavretá do 24.3. - v utorok 24.3. už možnosť telefonicky sa objednať alebo zrušiť termín ošetrenia.
 - vzhľadom k aktuálnej situácii v SR žiadame objednanej pacientov s respiračným ochorením, aby nás kontaktovali a přeobjednali sa. Tiež neprijímame pacientov, ktorí sú aktuálne v karanténe.

V čeľustnej ortopédie chceme dosiahnuť správneho postavenia zubov pre zlepšenie žuvanie, dobrú reč a zlepšiť vzhľad chrupu.
Volajte tel.577921865 alebo mobil: 774721473.

Mám dlhoročnú prax s riešením ortodontických vád - krivých zubov.
Ortodontická liečba je možná v každom veku. Prvá návšteva je vhodná okolo 8-9 roka. Začatie liečby je potom individuálne, Prispievame tak k obmedzeniu kazivosti chrupu a napomáhanie zdravým ďasnám. Anomálie a estetické nedostatky môžeme odstrániť aj v dospelosti.

Vadu liečime podľa typu chyby, podľa toho zvolíme techniku, čo sú fixné rovnátka v hornej i dolnej čeľuste pre dosiahnutie správneho zhryzu a funkciu pri žuvaní u stáleho chrupu, u zmiešaného chrupu riešime snímacími strojčekmi.

Vyrovnané zuby sa lepšie udržujú a čistia! Ak ste so svojím chrupom nespokojní, príďte sa poradiť s profesionálnou ortodontistkou MUDr. Helenou Dvořákovú, ktorá vyrieši Váš krásny úsmev.

Ortodoncia, ortodontistovi:
 - rovnátka rovnajú zuby za pomoci ortodontických zámkov, ktoré sú nalepené na jednotlivé zuby špeciálnym ortodontickým lepidlom
 - strojčekom sa rieši ortodontickej anomálie ako sú zle postavené zuby, krivé zuby.
 - ak sa pacient rozhodol riešiť estetické vady svojho chrupu, musí počítať s väčšou trpezlivosťou a poctivú hygienou ústnej dutiny a odmenou mu bude krásny úsmev
 - vyberte si rovnátka s rôzne farebnými gumičkami
 - rovnátka sú skvelým módnym doplnkom ako sa Vám pekne lesknú v puse kovovej kaštiele.

Pri nosení fixných strojčekov dodržujte perfektnú hygienu, čistite zuby po každom jedle odporúčanými kefky a Vaše zuby budú krásne a bez poškodenia.

Produkty
  • ošetrenie chrupu, rovnanie zubov, neviditeľný zubný strojček, bielenie zubov, služby detského zubára, zubné implantáty, ortodontická liečba
Kontaktný formulár
captcha