Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,


Firma bb klima99 s.r.o. - Klimatizácia a vzduchotechnika, ktorá sídli v Znojme, sa zaoberá dodávkou, montážou a predajom klimatizáciou, rekuperačných jendotek a ďalšie vzduchotechniky. Montujeme tiež tepelné čerpadlá. Sme schopní realizovať zákazky z oblasti Znojma, Třebíča a dokonca i celého Juhomoravského kraja.

Zaoberá sa predovšetkým predajom, montážou a servisom klimatizačnej techniky. Dodávame predovšetkým klimatizácia značiek Toshiba, Samsung, Fujitsu. Zabezpečíme aj klimatizácia iných výrobcov, ako je LG, Daikin alebo Panasonic. Všetky tieto jednotky vynikajú tichou prevádzkou a výkonným chladením či kúrením. Klimatizácia dodávame ako do domácností, tak i komerčných a priemyselných objektov alebo budov občianskej vybavenosti.

K dispozícii máme niekoľko typov klimatizačných systémov. Prvý z nich - nástenné klimatizácie - majú moderný vzhľad šetria priestor a sú ovládateľné drôtovými aj bezdrôtovými ovládačmi. Podstropná klimatizácia sú ideálnym riešením pre obchody, reštaurácie a kancelárie bez falošných stropov. Naopak kazetové klimatizácie idú vhodné pre miestnosti so zníženým podhľadom. Parapetné klimatizácie je možné umiestniť pri stene alebo zapustiť do výklenku v stene alebo dokonca vstavať do nábytku. Medzistropné model je ideálny pre miestnosti, kde sú steny a podlaha obložené nábytkom a inú výbavou, a to napríklad v reštauráciách, veľkoplošných kanceláriách alebo veľkých bytoch. Mobilné klimatizácie sa inštalujú jednoducho, bez nutnosti zásahu do budovy. Sú navyše vybavené veľkoobjemovým zásobníkom kondenzátu s ochrannou funkciou proti preplneniu.

V oblasti vzduchotechniky a rekuperácie máme skúsenosti so zariadeniami popredných výrobcov Elektrodesign, Remak, VTS Clima, Mandík, Mart alebo Proclima. Dodávame vzduchotechnické zariadenia podľa našich projektov. Sme schopní realizovať aj projekty iných firiem. Vzduchotechnické zariadenia inštalujeme ako v rodinných domoch, tak aj vo veľkých priemyselných halách. Zariadenie tohto typu vynikajú hygienickú nezávadnosťou, odolnosť proti korózii a skvelými tepelnoizolačnými vlastnosťami. Na tomto poli realizujeme
rekuperácia, rekuperačné jednotky, teplovzdušné vykurovanie, elektrostatické čističky, vetranie s rekuperáciou tepla, čističky vzduchu a priemyselné odsávanie. Okrem vedenia vzduchu v klasickom potrubí s pozinkovaného plechu, alebo PVC či PP sa tiež špecializujeme na inštaláciu potrubia polyuretánového, ktoré sa vyznačuje vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami, pevnosťou, nižšou hladinou hluku a hlavne nízkou hmotnosťou.

Za sebou máme rad inštalácií, ktorej prevádzka vďaka starostlivému návrhu a dôsledné montáži je spoľahlivý a dáva tak zákazníkovi priestor nerušene sa venovať svojim aktivitám. Aby sa predchádzalo poruchám na prevádzky zariadenia je pre nás a tým aj pre odberateľov žiaduce vykonávať pravidelný servis, bez ktorého by prípadná reklamácia u výrobcu nebola uskutočniteľná.
Za samozrejmosť považujeme, že servisné cykly potrebné k správnemu chodu zariadenia vedieme v našej evidencii a zákazníka iba vopred informujeme o ich termíne.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,
WEBOVÁ STRÁNKA
Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,
www.bbklima.cz
Adres

Adres

Husitská 3422/1
Znojmo 669 02

bbklima@bbklima.cz
+420 515 224 122


Nájdete nás aj tu:

FacebookInstagramwww.designoveklimatizace.czARES
captcha