TESPON s.r.o. - Nástrojárna Kolín
Výroba forem na vstřikování plastů Kolín


TESPON s.r.o. nástrojárna Kolín

Naša firma sa predovšetkým zameriava na výrobu foriem na vstrekovanie plastov pre automobilový aj elektrotechnický priemysel.
Výroba foriem využíva najmodernejšie technologické postupy, ktoré zaručujú veľmi kvalitné produkty. Vďaka mnohoročným skúsenostiam našich pracovníkov má aj technicky náročná výroba foriem skvelé výsledky. Formy od nás odoberajú aj svetové firmy.

Výroba foriem zahŕňa jedno a dvojkomponentné vstrekovanie plastov, hliníka atp.; lisovacie nástroje na lisovanie plechových dielov (strižné, ohýbacie, združené nástroje pre centrá typu TRUMATIC); gravírované razidlá; jednoúčelové zariadenia; 3D gravírovanie grafitových elektród; vyrábame nástroje pre hydraulické, výstredníkové a ručné lisy dierovacie, výstrihové, postupové, ohýbacie, pretlačovacie, kalibrovacie atď.; nástroje pre ohraňovacie lisy a nástroje pre automaty; vyrábame aj gravírované razidlá do lisovacích nástrojov; trieskové obrábanie-malosériová, kusová výroba; CNC frézovanie a sústruženie; elektroerozívne obrábanie, drôtové rezanie; brúsenie nástrojov.

Lisovňa plastov vykonáva vstrekovanie plastových dielov do 1 kg / 320 t; lisovanie dvoch komponentných dielov do 200 g / 110 t. uzatváracia sila 110 t; drobné montáže.

Vstrekovanie plastov zahŕňa vstrekovanie plastov certifikované normou ISO 9001; tampónová a laserová potlač strojmi 1K Battenfeld a Arburg a strojom 2K Ferromatik.

Lisovanie plastových dielov z vlastných vyrobených foriem, Kolín aj celá Česká republika.

Obchodné značky:

TRUMATIC

Témy:

výroba vstrekovacích foriem, lisovanie plastových dielov, diely z termoplastov, tampónová potlač

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA TESPON s.r.o. - Nástrojárna Kolín Výroba forem na vstřikování plastů Kolín
WEBOVÁ STRÁNKA
TESPON s.r.o. - Nástrojárna Kolín
www.tespon.cz
Adres

Adres

Havlíčkova 260
Kolín 4 280 02

tespon@tespon.cz
+420 321 726 040


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha