SEVEROČESKÁ PAPÍRNA, s. r.o.
Výroba a prodej šedé strojní lepenky


  • recyklácia odpadov, nakladanie s odpadmi, likvidácia odpadov, triedenie papieru, triedenie kovov, triedenie skla, zber batérií

  • prevádzka skládky odpadu, zberný dvor, triedenie odpadov, ekologická likvidácia vrakov, odpadové hospodárstvo

  • výroba papierenského tovaru, výroba vlnitej lepenky, kašírovanej lepenky, baliaceho papiera, darčekové krabičky, kartónové krabice
Naša spoločnosť SEVEROČESKÁ PAPÍRNA, s r.o. z Novosedlice sa zaoberá výrobou a predajom kartonáže alebo lepenky. Tiež vykupujeme a následne recyklujeme zberový papier, prevádzame i skartáciu.

Bežná produkcia je zameraná na výrobu hladkej strojné lepenky. Na výber máte z niekoľkých farieb (šedá, hnedosivá, hnědohnědá, bělošedá) a gramážou (300 - 900 g / m2). Ďalej ponúkame kartonáž z hladkých lepeniek a obaly z hladkých lepeniek a lepenky s vlnou "E" (mikrovlny).

lepenky:
- zlepované
- špeciálne (odolné proti starnutiu)
- polepované (kašírované)

Vykupujeme zberový papier od minimálnej hmotnosti 100 kg. Prijímame noviny, časopisy, letáky, použité vlnitej lepenky (prekladmi, krabice) a zmiešaný zberový papier. Neprijímame tapety, papiere laminované polyetylénom a hliníkom alebo kopirák.

Zaoberáme sa tiež rezaním papierových dokumentov, ktorá je u nás zdarma. Vaše dokumenty budú kompletne znehodnotené vo vírivom rozvlákňovacích.
Papier je za mokra rozdelený na jednotlivé vlákna, tým je úplne vylúčené spätné zloženie dokumentov. Vlákna ďalej použijeme na výrobu nového produktu.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA SEVEROČESKÁ PAPÍRNA, s. r.o. Výroba a prodej šedé strojní lepenky
WEBOVÁ STRÁNKA
SEVEROČESKÁ PAPÍRNA, s. r.o.
www.sevpap.cz
Adres

Adres

Bystřická 29
Novosedlice 417 31

jana.trpis@sevpap.cz
+420 417 571 934


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha