AKompas s.r.o.
půjčka úvěr bez zástavy i z. v registru


  • rezervácia cestovných lístkov, predaj medzinárodných cestovných lístkov, predajná kancelária cestovných lístkov a cestných dokladov

  • predaj kopírovacích strojov, značkové tlačiarne, kvalitné skenery, skartovacie stroje, počítačové monitory, stolné počítače, počítačové komponenty

  • poskytovanie finančných služieb, dohľad nad investíciami, bankové služby, služby sporiteľne, ponuka finančných produktov, ostatné finančné služby

  • finančné služby, pôžičky a financovanie, operatívny leasing, splátkový predaj, hypotečné úvery a spotrebiteľské úvery

  • ponuka nebytových priestorov, prevod nehnuteľností, dlhodobý prenájom nehnuteľností, sprostredkovanie prenájmu bytových priestorov
AKompas Brno sú bezhotovostné aj hotovostné rýchla nebankové pôžička úver bez poplatku, bez zástavy aj so záznamom v registri a po insolvencii pre zamestnancov, dôchodcov, podnikateľov - SZČO - živnostníkov, s.r.o.
Pôžičky Brno - úvery bez registra, bez ručiteľa, bez zástavy, bez poplatkov.

Neplaťte žiadne poplatky a ani za volania!
Máme pre Vás bezhotovostné i hotovostné rýchlu nebankovú pôžičku.
Úvery sú úplne bez poplatkov aj pre klientov so záznamom v registri.
Ďalej máte možnosť využiť pôžičku a úver hotovosti na ruku aj prevodom na účet po insolvencii - po skončení insolvencie, tj. Pôžičky a úvery pre klientov s riadne ukončenou insolvencií.

Poskytované pôžičky a úvery v hotovosti i na účet sú bez zástavy aj bez ručiteľa. Sú určené pre zamestnancov, dôchodcov aj podnikateľov, ktorým hovoríme lacná pôžička - úver.
Ďalej potom bez príjmu len na občiansky preukaz (OP).
Určite radi využijú začínajúcich SZČO - živnostníkov, s.r.o., a.s. s IČO min. 3 mes .. Pôžička až 300 000 Sk až na 5 rokov bez zástavy, bez ručiteľa, bez manželky - manžela.
tento typ pôžičky - zamestnanecká, seniorská, podnikateľská živnostenská pôžička a úver je vyplatený do 24 hodín prevodom na účet alebo ihneď v hotovosti v našej kancelárii.

Nestretnete sa so žiadnymi skrytými poplatky!
Všetky bližšie informácie o úvere a pôžičke sa dozviete ihneď pri volaní s úverovým poradcom alebo návšteve vo firma AKompas s.r.o. Tiež môžete využiť službu firmy a neplatiť za volania. Stačí zaslať Váš telefón emailom alebo SMS a my Vám ihneď zavoláme.
Ďalšie služby k pôžičke:
-u väčšiny našich úverov až na 3 mesiace možnosť prerušenia splácania z dôvodu pracovnej neschopnosti alebo straty zamestnania
-podmínkou pre pôžičku je bydlisko, pracovisko alebo sídlo podnikania v Juhomoravskom kraji.

Sme pobočkou Western Union nebankové prevody peňazí do celého sveta do 5 minút - do niektorých krajín aj v amerických dolároch (USD).

Určite oceníte naše nebankovej medzinárodnej i vnútroštátnej okamžité (do 5 minút) prevody peňazí prostredníctvom WESTERN UNION Pondelok - Piatok do takmer všetkých štátov formou hotovostných vkladov a výberov.
Z AKompas s.r.o. Brno môžete odosielať koruny Sk alebo do niektorých krajinách aj americké doláre USD. Príjemcovia v cieľovej krajine je vyplácaná mena podľa výberu odosielateľa.
Western Union pre konkrétny štát: zvyčajne miestna mena, americké doláre alebo eurá. K tejto službe príjemcu ani odosielateľ nepotrebuje bankový účet. Veľmi výhodné je, ak sú peniaze vyplácané v dolároch odosielať taktiež doláre, nebudete mať ďalšie výdavky za smenu v aktuálnom kurze platnom u Western Union a za nižší poplatok. Odporúčame overiť si telefonicky vopred, či do Vami vybraného štátu je možné doláre odoslať. Na odoslanie hotovosti je potreba platný doklad totožnosti -OP, pas, vodičský preukaz a tiež poznať meno príjemcu, stať kde sa práve nachádza. Príjemca na vyzdvihnutie hotovosti potrebuje platný preukaz totožnosti (nie vždy) a poznať meno odosielateľa, krajinu odoslania, číslo prevodu a čiastku k výplate.

Predpredaj vstupeniek a cestovných lístkov:
-pre on-line sietí - predajné miesto Ticketpro, Tiket Art, Ticketportal a Ticketstream
-všetky predané vstupenky sú ceniny s ochrannými prvkami, ktoré môžete v prípade potreby ich môžete predať. Ponúkame tiež medzinárodné aj vnútroštátne autobusové lístky všetkých dopravcov (nielen predajné miesto AMSBUS)


prenájom:
-obchod eshop kaderníctvo kanceláriu eshop.

Lacný prenájom Brno centrum stred.
Prenájom lacné nebytové priestory v stredu Brna u električkovej zastávky 1 a 6. A to obchody, vinotéky, kancelárie a ďalej dielne, ateliéry a učebne.
Jednotlivý obchod alebo vinotéka je už od 5 000.- Sk mesačne a jednotlivé kancelária, dielňa alebo ateliér už od 2 808.- Sk mesačne.
Parkovanie je zdarma.


Ďalej prijímame inzerciu do periodík Inzert Expres a Metro.
Ďalšie info na našich stránkach: https://akompas.cz

Obchodné značky:

AKompas

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA AKompas s.r.o. půjčka úvěr bez zástavy i z. v registru
WEBOVÁ STRÁNKA
AKompas s.r.o.
akompas.cz
Adres

Adres

Štefánikova 51 (vchod Šumavská)
Brno 602 00

akompas@akompas.cz
+420 732 744 679


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha