BADIN s.r.o.
Radek Badin


Firma Badin s.r.o., ktorá sídli v Ivančiciach, sa zaoberá vykonávaním zemných prác, realizáciou dopravných stavieb a inžinierskych sietí. Prevádzkujeme tiež nákladnú autodopravu. Všetky zákazky sme schopní realizovať v širokom okolí Brno-venkov.

Naša spoločnosť sa spoľahlivo postará o všetky prípravné a dokončovacie práce v oblasti realizácie stavieb. Rozsah našich služieb tvoria predovšetkým všetky zemné a výkopové práce, demolácie a nákladné autodoprava. Našim klientom sa snažíme poskytnú individuálny servis, ktorý bude plne zodpovedať všetkým ich potrebám a požiadavkám, spoľahlivo, rýchlo a kvalitne.

Zemné a výkopové práce vieme realizovať v akomkoľvek meradle, ako manuálne, tak pomocou strojov. Vďaka dlhoročným skúsenostiam je naša práca precízne a rýchla, zároveň však v prijateľnej cenovej relácii. Firma Badin s.r.o. vykonáva budovanie a rekonštrukcie inžinierskych sietí (vodovod, plynovod, kanalizácia). Kompletne tiež vybudujeme a zrekonštruujeme chodníky, parkovacie plochy a poľné cesty. Vyvŕtame diery na stĺpiky oplotenia. Realizujeme aj búracie práce (stavebné objekty, záchytky, mosty atď.) A kompletné prípravné a dokončovanie práce pre stavby a tiež terénne práce.

Ďalšou súčasťou činnosti našej firmy je prevádzka vnútroštátnej kontajnerovej dopravy. Ak neviete, ako sa najlepšie zbaviť odpadu nahromadeného počas stavby či demolácie, potom k Vám pristavíme kontajner a zaistíme nakládku a odvoz všetky stavebného odpadu a sutiny a prepravu stavebného materiálu (odvoz a dovoz štrkov, piesku, zeminy). Prepravujeme stroje a mechanizáciu. Nás vozový park disponuje pásovými a kolesovými bagre, šmykovým nakladačom, trojstranným sklápacích, podvaly, traktorbagr a nákladným automobilom pre prevoz kontajnerov.

Naši kanceláriu nájdete na adrese Horní hlinky 1441/77 (červená stodola) 66491 Ivančice.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA BADIN s.r.o. Radek Badin
WEBOVÁ STRÁNKA
BADIN s.r.o.
www.badinsro.cz
Adres

Adres

Polní 12
Ivančice 664 91

danielabadinova@badinsro.cz
+420 777 156 747


Nájdete nás aj tu:

FacebookInstagramARES
captcha