SYNPRO, s.r.o.
Prodej a servis zemědělské techniky


Firma SYNPRO, s.r.o., ktorá sídli vo Veľkých Bílovice, sa zaoberá predajom záhradnej, komunálnej, vinohradnícke a poľnohospodárskej techniky. Predávame aj mulčovače a malotraktory. Vykonávame tiež záručný a pozáručný servis uvedené techniky. Zakúpite tiež u nás náhradné diely.

Čo sa týka záhradnej techniky, nájdete u nás záhradné traktory značky SECO pre kosenie trávy na menších i väčších plochách. Sortiment zahŕňa záhradné traktory klasické, ale aj s pohonom 4x4. Predávame tiež všetko príslušenstvo k týmto traktorov (krycia plachta, zdvihák, vozík, snehová radlica a pod.)

Na poli komunálnej techniky sa zaoberáme predajom úžitkových strojov pre upratovanie obcí, miest a parkov. Tieto stroje sú užitočné ako pre zametanie ciest na jar a v lete, tak pre odsávanie a zametanie v zime. Nájdu tiež uplatnenie pri starostlivosti o zeleň a kropenie. Užitočné sú tiež príkopové značky Bomford. Tieto ramenové kosačky, ktoré sa pripájajú k traktoru, sú dostupné aj v prevedení pre obojstranné použitie.

Zakúpite u nás tiež technológia pre vinice. V tejto oblasti sa zameriavame na predaj traktorov a malotraktorov do viníc a sadov. Ďalej u nás kúpite stroje na zber hrozna, chemickú ochranu a kosenie trávy, pre spracovanie pôdy a pre zelené práce vo vinohrade. Podľa požiadaviek zákazníka sme schopní vyrobiť stroje na obrábanie vinice na zákazku. Predávame tiež kompletný sortiment pre oporné konštrukcie viníc.

Zo sortimentu poľnohospodárskych strojov a techniky u nás nájdete traktory a malotraktory s výkonom v rozmedzí od 16 po 270 HP výrobcov SAME, Deutz Fahr, Lamborghini, Ferrari, BCS a Yanmar. Naskladnené máme aj poľnohospodárske nadstavbové, nesené a polonesené stroje na spracovanie pôdy alebo na siatie a zber krmovín.

K predaji tiež máme výkonné plošné mulčovače pre traktory, ktoré je možné zapojiť na zadnej alebo prednú časť traktora s trojbodovým závesom.

Obchodné značky:

SECO, BOMFORD, Bellonmit,

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA SYNPRO, s.r.o. Prodej a servis zemědělské techniky
WEBOVÁ STRÁNKA
SYNPRO, s.r.o.
www.eshop-synpro.cz
Adres

Adres

Podivínská 1559
Velké Bílovice 691 02

obchod@synpro.cz
+420 733 376 775


Nájdete nás aj tu:

FacebookInstagramARES
captcha