Prodej a aranžování květin Prostějov
Ivana Slavovová


Predaj a aranžovanie kvetín Prostějov - kvetinárstvo Prostějov - sa zaoberá predajom jednak denne čerstvých rezaných, ale aj črepníkových kvetín. Aranžujeme tiež svadobné a smútočné väzby alebo kytice.

V našom kvetinárstve zakúpite rôzne odrody denne čerstvých rezaných kvetov, ktoré je možné zakúpiť jednotlivo alebo Vám z nich vytvoríme kvetinové väzby a kytice pre rôzne príležitosti.

Náš sortiment zahŕňa aj črepníkové rastliny, ktoré je možné naďalej pestovať v kvetináči alebo presadiť na záhony Vašej záhrady - jedná sa predovšetkým o okrasné rastliny.

Zaoberáme sa tiež aranžovaním živých alebo umelých kvetov. Na prianie Vám zhotovíme kytice k rôznym príležitostiam, ako sú luxusné, príležitostné alebo gratulačné väzby.

Uviažeme Vám aj svadobné kytice a kvetinové väzby. Tie zhotovujeme ako zo živých, tak umelých kvetov. Pripravíme vám takú svadobnú kyticu pre nevestu, ktorá bude dokonale vzhľadovo aj štýlovo ladiť k vašej svadbe.

V našom kvetinárstve pripravujeme aj smútočné kytice taktiež z živých alebo umelých kvetov. Zhotovujeme aj smútočné vence a kondolenčnej kvetinové väzby.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Prodej a aranžování květin Prostějov Ivana Slavovová
WEBOVÁ STRÁNKA
Prodej a aranžování květin Prostějov
www.kvetinypv.cz
Adres

Adres

Brněnská 4494/102
Prostějov 796 01

i.slavovova@seznam.cz
+420 724 804 937


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha