CZK
Ověřeno EDB
Overené EDB
Napíšte nám

Napíšte nám

tvarsteel@tvarsteel.cz

Zavolajte nám

Zavolajte nám

+420 572 641 014

Zavolajte nám

Adres

Luhačovická 1011
Bojkovice 687 71

TVARSTEEL s.r.o.

Spoločnosť TVARSTEEL s.r.o. sa špecializuje na EDM obrábanie kovov. Sme malou, ale vysoko špecializovanou kovoobrábacou spoločnosťou sídliacou v Bojkoviciach neďaleko Uhorského Brodu.

Náš kolektív tvorí 12 technikov a ďalších zamestnancov s dlhoročnými skúsenosťami. Prepojenie našich výborných technických znalostí s využitím modernej strojnej technológie nám umožňuje dosiahnuť najvyššiu kvalitu zhotovených obrobkov.

Vysoko presné strojové elektroerozívne drôtové rezanie vykonávame na špičkových strojoch od spoločnosti GF Machining Solutions s.r.o. Máme k dispozícii rezačky aj dierovačky.

Na programovanie a prípravu výroby je využívaných niekoľko druhov CAD/CAM vždy podľa konkrétneho zamerania práce od 2D drôtových rezov až po 4osé rezanie uhlových rezov.

Našou špecialitou je vysoko presné obrábanie dielov a meradiel pre metrológiu. V praxi vieme dosahovať drsnosť povrchu Ra 0.05, čo znamená, že môžeme nahradiť aj brúsenie prevažne v miestach, kde je to technologicky nemožné.

Vďaka vysokej flexibilite sme pripravení rýchlo a operatívne riešiť aj najnáročnejšie požiadavky klientov. Zároveň sa neobávame ani väčších zákaziek vyžadujúcich ďalšie technologické operácie alebo kompletnú výrobu dielov či strižných nástrojov, kde prevažuje elektroerozívne drôtové rezanie.

moreless
Katalóg firiem

Obrábacie, sústružnícke a frézarské práceRezanie

OBRÁZKY


AKTUÁLNE PONUKY

Presné strojné elektroerozívne drôtové rezanie - EDM elektroiskrové obrábanie

Presné strojné elektroerozívne drôtové rezanie - EDM elektroiskrové ...

EDM elektroerozívne obrábanie je revolučná technológia na spracovanie kovov, ktorá umožňuje vytvárať zložité a presné tvary bez tepelného poškodenia alebo deformácie. Táto metóda využíva elektrický prúd a tenký drôt ako nástroj na rezanie ...


Kontakty

TVARSTEEL s.r.o.
Luhačovická 1011
Bojkovice 687 71
GPS: 49°2′28.5″ N, 17°47′32.93″ E

49°2′28.5″ N, 17°47′32.93″ E

QR kód firmy TVARSTEEL s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA TVARSTEEL s.r.o.
Adres

Adres

Luhačovická 1011
Bojkovice 687 71

tvarsteel@tvarsteel.cz
+420 572 641 014

Kontaktný formulár

captcha