WAREX spol. s r.o.


Na Radosti 184/59, Praha 5 - Zlicin 155 21
WAREX z siedzibą w Pradze 5 - Zličín zajmuje się generalnymi dostawami pod klucz oraz produkcją konstrukcji stalowych. Program produkcyjny firmy to zatem: generalne dostawy obiektów przemysłowych, cywilnych i magazynowych, konstrukcji stalowych, kontenerów mieszkalnych, modułów zabudowy z kontenerów mieszkalnych oraz samodzielna produkcja stalowych elementów spawanych, półfabrykatów, części i technologicznych konstrukcji stalowych. Pod tym wszystkim klient może sobie wyobrazić stałe udogodnienia komunalne, apartamentowce, placówki medyczne, szkoły, przedszkola, obiekty dla osób starszych, mieszkania czy obiekty sportowe.

Oferujemy możliwość wykonania budynków przemysłowych, magazynowych i prefabrykowanych „pod klucz”. Zajmiemy się budową od projektu samej konstrukcji stalowej nośnej, poprzez rozwiązanie architektoniczne, dokumentację do zagospodarowania terenu, pozwolenia na budowę i na budowę, po wykonanie płyty fundamentowej lub stóp fundamentowych, media, rzeczywiste montaż budynku i współpraca w odbiorze budowlanym.

Klienci wybierają elewację, dach, ściany wewnętrzne i podłogi. Zadbamy również o otoczenie budynku tj. zagospodarowanie terenu i zagospodarowanie terenu, budowę tarasów i dróg dojazdowych, parking czy plac zabaw.

Możesz wybrać elewację z kilku wariantów – okładzina drewniana, tynk z dociepleniem, szkliwiona, kolorowa płyta cementowo-drzazgowa, okładzina ceramiczna, panele PUR lub blacha elewacyjna malowana. W ramach wyposażenia wnętrz dostarczamy alarmy przeciwpożarowe, kraty do okien oraz okucia do drzwi, klimatyzacji, hydranty i gaśnice, systemy bezpieczeństwa czy sieci komputerowe.

Dach może być dwuspadowy, czterospadowy lub kontrowy według wyboru klienta lub według planu zagospodarowania przestrzennego.

W zależności od przeznaczenia ściany wewnętrzne mogą być wykonane z okładziny ceramicznej lub drewnianej, ścian z płyt gipsowo-kartonowych lub paneli PUR.

W obrębie podłóg masz do wyboru podłogę pływającą, wykładzinę, PCV, marmoleum, beton z kielnią, linoleum lub płytki.

Działamy na rynku od 25 lat i mamy doświadczenie z ponad 500 zrealizowanymi projektami. Całą produkcję prowadzimy we własnym zakładzie produkcyjnym w Javorníku oraz montaż i wysyłkę w Jeseníku i Jeseníku.

Produkty
  • biurowce, obiekty handlowe, centra handlowe, budynki użyteczności publicznej, zakłady opieki zdrowotnej
  • hale przemysłowe i budynki, fabryki i budynki, prace wodne, budowanie dla zakŁadów energetycznych
  • konstrukcje stalowe, realizacja konstrukcji stalowych wewnętrznych, kotwiczenia, konstrukcje stalowe
  • wynajem kontenerów magazynowych, kontenerów do materiałów, pojemników do kąpieli, pojemników na odpady

Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha