ALFEKO s.r.o.


Firma ALFEKO s.r.o. to firma z Czech, które są członkiem Unii Europejskiej. Zajmuje się produkcją i dostawą konstrukcji aluminiowych i żeliwnych. Nasza firma specjalizuje się w produkcji zjeżdżalni ze stali nierdzewnej. Ponadto, jesteśmy wiodącym producentem lekkich, metalowych, aluminiowych i konstrukcji ze stali nierdzewnej. Dysponujemy własnym terenem, technologią, biurem konstrukcyjnym i rozwoju oraz stabilnym zespołem roboczym.

Unikalna konstrukcja powstała w ALFEKO - dzięki naszemu profesjonalnemu zespołowijesteśmy w stanie wyprodukować wymagające konstrukcje metalowe i inne odważne projekty.

Z aluminium i stali nierdzewnej produkujemy prawdziwe cuda - profesjonalne projekty, projektowanie, produkcja i dostawa:

Konstrukcje aluminiowe (większość konstrukcjiprodukujemy z aluminium - lekkie konstrukcje, ale zgodnie z umowąwyprodukujemy również inne konstrukcje
- pokrycia dachowe, kładki, pomosty, mola do wsiadania i wysiadania, maszty dla nadajników telefonii komórkowej, bramki do piłki nożnej, wieże szkoleniowe dla strażaków i inne.

Budowy sceniczne dla teatrów i festiwali (są one zawsze lekko zdejmowane do ułatwienia i skrócenia czasu montażu i demontażu)
- konstrukcje na konkursy i pokazy, dla scen teatralnych i opery, dla dużych ekranów itd.

Zjeżdżalnie ze stali nierdzewnej i zjeżdżalnie dla placów zabaw
- produkujemystandardowe zjeżdżalnie ze stali nierdzewnej (DPN, TS, CL)
-również produkujemy samodzielne zjeżdżalnie na życzenie i według specyfikacji klienta (zjeżdżalnie do terenu, zjeżdżalnie na kilka torów, zjeżdżalnie dla placów zabaw na świeżym powietrzu i parków adrenaliny)
- zjeżdżalnie ze stali nierdzewnej dla placów zabaw na świeżym powietrzu
- zjeżdżalnie basenowe ze stali nierdzewnej
- zjeżdżalnie ewakuacyjne
- wszystkie ze stali nierdzewnej posiadają certyfikaty.

Aluminiowe konstrukcje dla celów sportowych
- konstrukcje aluminiowe dla dużych ekranów na stadionach, dla bloków multimedialnych nad powierzchnią gry, dla dużych ekranów na trybunach, konstrukcje aluminiowe do reklam świetlnych orazkonstrukcje nośne dla powierzchni projekcyjnych
- dla klubów sportowych wykonujemy bramy aluminiowe, kołeczki do stawiania piłek golfowych oraz osłony dla baseballu, kosze na piłki lub wymiany
- do branży sportu pożarowego produkujemy wieże szkoleniowew tym obszaryuderzenialub tory do rozbiegu.

Zabawki wodne - atrakcje wodne ze stali nierdzewnej
- dla miejskich parków wodnych lub ośrodków dziecięcych (koła wodne, spirale Archimedesa, różne przelewające się elementy lub drobne elementy dla strumieni i systemów wodnych oraz boisk).

Klapy przeciwpożarowe i pokrywy włazówdo pokrycia studni, studzienek lub wgłębienia.

Ponadto na życzenie klienta spawamy aluminium, stal nierdzewną orazkonstrukcje stalowe.

Produkcja i wynajem rusztowań
- specjalne rusztowania wykonane z aluminium
- mobilne rusztowania.

Wynajem specjalistycznego sprzętu do pracy na wysokości (platformy hydrauliczne, wyspecjalizowane minidźwigi, podnośniki koszowe).

Tematy:

produkcja zjeżdżalni ze stali nierdzewnej, tobogany, aluminiowe konstrukcje, sceniczne i estradowe konstrukcje Czechy

Aktualne oferty firmy

Poczuj przypływ adrenaliny podczas szybkiej jazdy na najdłuższej zjeżdżalni wodnej świata – Republika Czeska

Poczuj przypływ adrenaliny podczas szybkiej jazdy na najdłuższej zjeżdżalni wodnej świata – Republika Czeska
Projekt najdłuższej zjeżdżalni na świecie przygotowuje firma ALFEKO s.r.o. z Třebíča, z Czech, które są państwem członkowskim UE zaangażowanym w rozwój specjalistycznego oprogramowania umożliwiającego produkcję suchych zjeżdżalni wodnych. Czy każdego lata najbardziej nie możesz się doczekać ...
oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa ALFEKO s.r.o.
Strona (witryna) internetowa
ALFEKO s.r.o.
www.alfeko.cz
Adres

Adres

Tomase Bati 1026
Trebic 674 01

alfeko@alfeko.cz
+420 568 839 231

Znajdziesz nas również tutaj:

ARES
captcha