IMC Zlin, a.s.


Firma IMC Zlín, a.s. świadczy usługi i produkty na poziomie profesjonalnym, które pomagają zwiększyć wydajność i jakość procesów biznesowych. Nasza specjalizacja obejmuje zautomatyzowane zbieranie danych z technologii produkcji, monitorowanie produkcji i monitorowanie procesu produkcyjnego. Zajmujemy się także opracowywaniem i dostarczaniem systemów informatycznych dla przedsiębiorstw oraz zapewnianiem niestandardowego oprogramowania, szczególnie w dziedzinie aplikacji internetowych.

Zawsze staramy się projektować i wdrażać optymalne rozwiązania zgodnie z wymaganiami klientów przy użyciu najnowszych technologii. Oferujemy:

- monitorowanie produkcji
- monitorowanie procesów produkcyjnych
- gromadzenie danych produkcyjnych
- monitorowanie wydajności produkcji (optymalizacja)
- system MES
- inżynieria procesowa
- OEE, CEZ - ogólna wydajność sprzętu, ewentualnie inne KPI
- wizualizacja produkcji
- technologiczne systemy informacyjne.

Monitorując wydajność produkcji i proces produkcji, można zidentyfikować marginesy wydajności i wynikające z nich środki mające na celu zwiększenie wydajności i wydajności. W tym obszarze oferujemy naszym klientom zaprojektowanie i wdrożenie systemu do gromadzenia i oceny danych, przetwarzania analizy OEE i jej poszczególnych komponentów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie systemów informatycznych przedsiębiorstwa i automatyzacji produkcji, dostarczamy systemom produkcyjnym MES najnowsze informacje o sytuacji produkcyjnej w celu lepszego zarządzania i osiągania celów produkcyjnych.

Systemy oferowane przez IMC Zlín zapewniają wysokiej jakości rozwiązania problemów w obszarze produkcji, zarządzania biznesem i usługami w oparciu o potrzeby klientów.

Priorytetami naszej firmy są przede wszystkim jakość świadczonych usług, długoletnia tradycja i elastyczna polityka cenowa.

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa IMC Zlin, a.s.
Strona (witryna) internetowa
IMC Zlin, a.s.
www.imc.cz
Adres

Adres

Vodni 1972
Zlin 760 01

imc@imc.cz
+420 602 736 858

Znajdziesz nas również tutaj:

ARES
captcha