Vinarstvi V & M Zborovsky, v.o.s.


V & M Zborovský Winery, v.o.s. Velké Pavlovice zajmuje się produkcją i sprzedażą win i burczaków. Organizujemy również degustacje win własnej produkcji w piwnicy z winami na Morawach Południowych. Nasze wina można kupić w sklepie internetowym. Prowadzimy również oryginalną kawiarnię z winami bezpośrednio w budynku winnicy.

Nasza rodzina produkuje białe, czerwone, St. Martin's i wina specjalne lub wina różowe i bordowe. Możesz u nas kupować wina gatunkowe, odmianowe i przymiotnikowe. Wina produkowane są z własnych winogron, które uprawiamy na obszarach Velké Pavlovice i Bořetice. Produkujemy również tradycyjny morawski burczak, który sprzedajemy od sierpnia do listopada.

Możesz kupić wina butelkowane w naszej winnicy za pośrednictwem e-sklepu. Wysyłamy zakupione wina nie tylko do Czech, ale także na Słowację. Możesz także kupić wina beczkowe i butelkowe w firmowym sklepie z winami. Sprzedajemy również wina dla firm. wina te są oznaczone logo firmy na butelce, etykiecie lub opakowaniu i będą doskonale służyć jako przedmiot promocyjny dla partnerów biznesowych lub prezent dla pracowników i klientów.

Organizujemy degustacje win w naszej piwniczce z winami, która znajduje się w centrum Velkich Pavlovic. Rodzimy winiarz będzie Ci towarzyszył przez cały proces degustacji. Zapewniamy degustacje w postaci pakietów degustacyjnych, napojów i gorących dań. Pojemność piwnicy to osoby. W piwnicy z winami można organizować imprezy firmowe, szkolenia lub różnego rodzaju uroczystości.

Podstawowa degustacja trwa około 45 minut i obejmuje degustację 5 próbek wina. Innym rodzajem jest podstawowe menu z zimnym daniem, w którym można skosztować 7 próbek wina, a jednocześnie delektować się zimnymi przyozdobionymi serami i kiełbasami. Kolejny pakiet degustacyjny obejmuje również degustację 7 próbek wina i zimnej miski, a także ciepłe jedzenie - możliwość zamówienia wersji z dwoma gorącymi daniami. Ostatni pakiet degustacyjny obejmuje degustację 8 próbek wina i ciepłego jedzenia w formie bufetu w trakcie całego wydarzenia.

Bezpośrednio w budynku winiarni znajduje się także oryginalna winiarnia z doskonałym asortymentem, takim jak włoska kawa Mollinari, gorąca i zimna czekolada lub herbata sypana. W kawiarni można delektować się butelkowanymi i butelkowanymi winami z naszej winnicy. Wi-Fi jest dostępny w kawiarni, a dla dzieci przygotowano plac zabaw.

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Vinarstvi V & M Zborovsky, v.o.s.
Strona (witryna) internetowa
Vinarstvi V & M Zborovsky, v.o.s.
www.zborovsky.cz
Adres

Adres

Dlouha 2
Velke Pavlovice 691 06

zborovsky@zborovsky.cz
+420 519 429 989

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookARES
captcha