LAGUS s.r.o.


Czeska firma LAGUS s.r.o. z siedzibą w Jihlavie zajmuje się produkcją specjalnych elementów złącznych, śrub, nakrętek, zacisków, podkładek, a także wykonuje formowanie na zimno.

Stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość naszych produktów, które spełniają wymagane normy VDA i ISO TS 16949, ale również spełniają wymóg niskich cen.

Nasze produkty dostarczamy na terenie całej Republiki Czeskiej, ale także do renomowanych firm światowych w Austrii, Niemczech, Francji i Włoszech. Produkujemy elementy złączne dla przemysłu samochodowego, budowy maszyn oraz dla budownictwa. Jesteśmy również w stanie wyprodukować elementy złączne według wymagań klienta.

Materiał łączący, który jesteśmy w stanie wykonać w ponadstandardowym wykonaniu obejmuje:

- orzechy
- śruby
- nity
- pręty gwintowane
- szpilki
- podkładki
- śruby
- szpilki
- pierścienie zabezpieczające
- pióra
- stal klinowa
- wkręty do blachy
- mikro śrubki
- nitonakrętki i wiele innych

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obróbce mosiądzu, aluminium, tworzyw sztucznych i stali wszystkich gatunków oraz stali nierdzewnej. Zapewniamy obróbkę powierzchni zgodnie z wymogami VW, BMW, Fiat, Ford, General Motors, PSA, Hella, Koito, Automotive Lighting i innych.
Wszystkie procesy produkcyjne i dozowanie są dokładnie kontrolowane. Wszystkie części są próbkowane z atestami materiałowymi i certyfikatami obróbki powierzchni.

Wykonujemy również formowanie na zimno. Ta produkcja jest korzystna głównie dlatego, że można wyprodukować dużą liczbę sztuk na raz, oszczędzając w ten sposób materiał. Inne zalety to na przykład doskonała powtarzalność i sztywność, twardość i wytrzymałość materiału. Zlecamy prace z tym związane firmom zagranicznym, które mają lepszą, a przede wszystkim tańszą dostępność materiału. Te profesjonalne i wykwalifikowane firmy to na przykład firmy z Ameryki, Turcji i Chin.

Jesteśmy specjalistami w zakresie elementów złącznych, formowania na zimno, a naszym priorytetem są produkty wysokiej jakości w niskiej cenie.

Znaki towarowe:

PSA, Hella, Automotive Lighting

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa LAGUS s.r.o.
Strona (witryna) internetowa
LAGUS s.r.o.
www.lagus.cz
Adres

Adres

Delnicka 1a
Jihlava 586 01

lagus@lagus.cz
+420 567 321 059

Znajdziesz nas również tutaj:

ARES
captcha