LAGUS s.r.o.


Spoločnosť LAGUS s.r.o. z Českej republiky, ktorá je členským štátom EÚ, sa zaoberá sa výrobou špeciálnych spojovacích materiálov, skrutiek, matíc, klipov, podložiek a taktiež vykonáva aj tvárnenie za studena.

Sústredíme sa predovšetkým na vysokú kvalitu našich výrobkov, ktoré spĺňajú požadované normy VDA a ISO TS 16949, ale taktiež dodržiavajú požiadavku na nízke ceny.

Naše výrobky dodávame nielen po Českej republike, ale taktiež do renomovaných svetových firiem v Rakúsku, Nemecku, Francúzsku či Taliansku. Spojovací materiál vyrábame pre automobilový a strojársky priemysel, ale aj pre stavebníctvo. Sme schopní vyrobiť spojovací materiál podľa požiadaviek klienta.

Medzi spojovací materiál, ktorý sme schopní vyrobiť aj v nadštandardnom prevedení patria matice, skrutky, nity, závitové tyče, závlačky, podložky, skrutky, kolíky, poistné krúžky, pružiny, klinová oceľ, skrutky do plechu, mikroskrutky, nitovacie matice a mnohé iné.

Dlhoročné skúsenosti máme s obrábaním mosadze, hliníka, plastu a ocelí všetkých tried, vrátane nerezových. Povrchové úpravy zabezpečujeme podľa požiadaviek noriem VW, BMW, Fiat, Ford, General Motors, PSA, Hella, Koito, Automotive Lighting, a ďalších.
Všetky výrobné procesy a dávkovanie sú starostlivo kontrolované. Všetky diely sú vzorkované s materiálovou atestáciou a atesty o vykonanej povrchovej úprave.

Vykonávame aj tvárnenie za studena. Táto výroba je výhodná predovšetkým preto, že sa dá vyrobiť veľký počet kusov naraz, a tým dochádza k úspore materiálu. Medzi ďalšie výhody patrí napríklad aj vynikajúca reprodukovateľnosť a tuhosť, tvrdosť a pevnosť materiálu. Práce s tým spojené zadávame zahraničným firmám, ktoré majú lepšiu a predovšetkým lacnejšiu dostupnosť materiálu. Medzi tieto odborné a kvalifikované firmy patria napríklad firmy z krajín Ameriky, Turecka či Číny.

Sme špecialisti na spojovací materiál, tvárnenie za studena a našou prioritou je vysoká kvalita výrobkov za nízku cenu.

Obchodné značky:

PSA, Hella, Automotive Lighting

Témy:

výroba neštandardný spojovací materiál, skrutky, matice, podložky mikroskrutky Jihlava Česká republika

AKTUÁLNE PONUKY

Dodávateľ samorezných, závitotvárnych skrutiek do ocele, plastu či dreva

Dodávateľ samorezných, závitotvárnych skrutiek do ocele, plastu či dreva
Potrebujete kvalitného dodávateľa samorezných skrutiek do ocele? Hľadáte závitotvárne skrutky do plastu či dreva? Neváhajte sa s Vašimi požiadavkami obrátiť na našu firmu! Naša firma má mnoho skúseností s obrábaním ocele vrátane nereze, hliníka, mosadze a plastu. Naše výrobky sa vyznačujú ...

Dodávateľ samorezných, závito-tvárnych skrutiek do ocele, Jihlava

Dodávateľ samorezných, závito-tvárnych skrutiek do ocele, Jihlava
Ak potrebujete zohnať dodávateľa vysoko kvalitných samorezných a závito-tvárnych skrutiek do ocele, potom sa neváhajte obrátiť na našu spoločnosť v Jihlave v ČR! Naša firma má veľa skúseností s obrábaním ocele vrátane nerezu, hliníka, mosadze a plastu. Výrobky majú vysokú kvalitu a dajú sa ...
POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA LAGUS s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
LAGUS s.r.o.
www.lagus.cz
Adres

Adres

Dělnická 1a
Jihlava 586 01

lagus@lagus.cz
+420 567 321 059


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha