CZK
Ověřeno EDB
Certyfikat EDB
Napisz do nas

Napisz do nas

info@ttesa.cz

Zadzwoń do nas, aby uzyskać więcej informacji

Zadzwoń do nas, aby uzyskać więcej informacji

+420 225 091 111

Zadzwoń do nas, aby uzyskać więcej informacji

Adres

Plzenska 5b/3185
Praha 5 - Smichov 150 00

Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch

Toyota Tsusho Europe SA
Oddział w Czechach

Oddział Toyota Tsusho Europe SA w Republice Czeskiej działający w Pradze, Libercu i Kolonii jest częścią międzynarodowej sieci TOYOTA TSUSHO EUROPE SA z siedzibą w Brukseli.

W Czechach dzieli się na kilka działów, tj. Metal, Maszynowy, Chemiczny, Spożywczy i Konsumencki, Globalny Dział Części i Logistyki.
Firma specjalizuje się w handlu metalami i ich późniejszej obróbce, produkcji części zamiennych i logistyce, robotyce oraz zarządzaniu projektami z zakresu obróbki chemicznej oraz elektroniki i towarów konsumpcyjnych.

Dział Metalowy zajmuje się dostawami materiałów wysokiej jakości, skupem i sprzedażą metali nieżelaznych, handlem odpadami aluminiowymi, usługami logistycznymi i zaopatrzeniem nie tylko dla przemysłu motoryzacyjnego w Europie, ale także poza Europą. Częścią produkcji jest przemyślana strategia obróbki i recyklingu metali, która pozwala firmie na pełną kontrolę nad wystarczalnością surowców produkcyjnych.

Produkty te są oferowane we współpracy ze strategicznymi partnerami na całym świecie, a 14 milionów ton wyrobów metalowych jest sprzedawanych rocznie. W ramach własnej produkcji w Czechach i Turcji oferujemy usługi cięcia poprzecznego i wzdłużnego zwojów stali (materiał ze stali węglowej i nierdzewnej), półfabrykatów i wytłoczek, a we współpracy z partnerami strategicznymi również usługi takie jak gięcie, kucie, spawanie, wytłaczanie, lub obróbka powierzchni materiału modyfikacje. W Turcji znajduje się centrum serwisowe stali elektrycznej, która jest wykorzystywana w energetyce. Przedstawiono tutaj operacje od cięcia wzdłużnego do składania rdzeni.

Dział maszyn koncentruje się na handlu technologią produkcji i jej akcesoriami na terenie UE i poza nią. Zapewnia i gwarantuje produkcję maszyn jedno i wielozadaniowych, import / eksport, certyfikację CE, dostawę części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych. Zapewnia również instalację i relokację sprzętu produkcyjnego, w tym podłączenie do mediów, a także wykonuje całościowe zarządzanie projektem.

Dział Global Parts zajmuje się zarządzaniem łańcuchem dostaw dla klientów nie tylko z sektora motoryzacyjnego. Światowa sieć oddziałów umożliwia łączenie producentów i dostawców części oraz dostarczanie odpowiedniego globalnego rozwiązania o gwarantowanej jakości.

Dział chemii koncentruje się na przetwarzaniu i dystrybucji tworzyw sztucznych i różnych innych materiałów motoryzacyjnych, w tym na poszukiwaniu materiałów nowej generacji dla przemysłu motoryzacyjnego. Ważnym projektem tego działu jest rozwój pojazdów przyjaznych dla środowiska, takich jak pojazdy hybrydowe (PHV), pojazdy elektryczne i pojazdy z wodorowymi ogniwami paliwowymi (FCV) oraz wyposażenie i usługi dla „samochodów połączonych” i „autonomicznych”.

Międzynarodowy handel cukrem, orzechami i innymi dodatkami do żywności wraz z nawiązaniem stosunków handlowych z Afryką oraz handlem chemikaliami, materiałami chemicznymi, takimi jak farmaceutyki, detergenty i produkty higieniczne, rozwijają dział Food & Consumer Services oraz Chemicals. Ponadto, aby poprawić styl życia i warunki, doradza również w zakresie ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem, starając się wesprzeć swoją działalność na tych nowych rynkach.

moreless
Katalog firm

Recyklacja i likwidacjaZbieranie i skup odpadówProdukty podstawowe - mąka, cukier,tłuszczMaszyny specjalistyczneMateriał hutniczyWyroby z tworzyw sztucznychMetale (żelazne i nieżelazne)Urządzenia elektroniczne i komponentyCzęści zamienne samochodowe

OBRAZKI


Kontakty

Strona (witryna) internetowa Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch
Adres

Adres

Plzenska 5b/3185
Praha 5 - Smichov 150 00

info@ttesa.cz
+420 225 091 111

Prosimy o kontakt formą pisemną

captcha